agencja brandingowa portfolio

Twój produkt zasługuje na to, by został odpowiednio doceniony na rynku. Twój produkt zasługuje na świetną sprzedaż!

My doskonale to wiemy. A ponieważ opakowanie jest najsilniejszym nośnikiem marki, to właśnie za jego pomocą pomożemy Ci turbodoładować Twoją sprzedaż. Opakowanie jest bowiem idealnym nośnikiem komunikatów – trafia do wszystkich, którzy podchodzą do półki w sklepie. Do wszystkich, którzy przeglądają ofertę sklepu online. Nawet do tych, którzy nie mają w domu telewizji, nie słuchają radia a z internetu korzystają tylko z włączonym AdBlockiem.

Doskonale wiemy jak Ci pomóc!

Stworzymy dla Ciebie nową szatę graficzną opakowań, pomożemy zmienić komunikację Twojej marki, uprościmy i skondensujemy Twoje przekazy reklamowe. Sprawimy, że Twoje produkty nie staną się obiektem pożądania dla klientów, a nie kolejnym bezimiennym brandem na półce.

Twoje produkty nigdy nie będą zabiegać o uwagę odbiorcy, lecz będą ją przyciągać.

Jesteś tylko 3 kroki od nowej jakości w Twojej komunikacji z klientami!

  1. Prześlij nam podstawowe informacje na temat swoich produktów i trudności z jakimi się obecnie zmagasz.

  2. Przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowane rozwiązanie.

  3. Wdrożymy je i wspólnie z Tobą otworzymy szampana by świętować Twój sukces.

Studio graficzne Kółko i krzyżyk istnieje od 2010 roku. Naszą specjalnością jest projektowanie opakowań. Stworzyliśmy ich ponad 2000, możemy więc śmiało zapewnić, że mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Jako agencja brandingowa portfolio mamy bardzo rozbudowane i obejmujące wiele branż. Spożywczą, elektroniczną, zabawkarską, farmaceutyczną, kosmetyczną, AGD i wiele innych. Tworzymy projekty opakowań, ale wykraczamy daleko poza samą szatę graficzną. Doradzamy na temat hierarchii informacji, sposobów komunikacji, języka używanego w Państwa kreacjach. Bazując na naszym doświadczeniu podpowiadamy najlepsze rozwiązania.

Piszemy kilkanaście artykułów rocznie do prasy branżowej, udzielamy eksperckich opinii dla mediów, jesteśmy zapraszani do prowadzenia prelekcji i wykładów między innymi na targach Packaging Innovations czy konferencjach kosmetycznych i farmaceutycznych. Uczestniczymy także jako słuchacze w szkoleniach zarówno skierowanych do projektantów jak i tych typowo marketingowych. Czyli związanych z budowaniem marki, brandingiem, reklamą, prowadzeniem skutecznych prezentacji i innych. Wszystko po to, by mieć jak najszerszą wiedzę, którą potem wykorzystujemy tworząc dla Państwa projekty! Mogą więc być Państwo spokojni, że Wasze projekty są w dobrych rękach.