Nagroda Art of Packaging 2022

Jest nam niezmiernie miło móc pochwalić się otrzymaniem nagrody Art of Packaging w kategorii Freestyle

nagroda art of packaging 2022 kolko i krzyzyk

Co to jest Art of Packaging?

To najważniejszy i największy konkurs branży opakowań nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy! Zwycięzcy tego konkursu mają otwartą drogę do startu w międzynarodowym konkursie na najlepsze opakowanie na świecie World Star, organizowanym przez World Packaging Organisation. To takie polskie Oscary w kategorii projektowania opakowań!

Dlaczego opakowanie jest tak wazne
art of packaging zwyciezcy 2022

Za co ta nagroda?

Za sample book, który opracowaliśmy dla (i we współpracy z) Drukarni Preston Packaging. To drukarnia, która specjalizuje się w druku opakowań. A ponieważ my specjalizujemy się w projektowaniu opakowań, to ten projekt był od początku skazany na sukces :-)

Prace nad nim trwały jednak 9 długich miesięcy i brało w nim udział 3 projektantów z naszej strony i 4 osoby ze strony klienta. Jak na projekt, który miał być dość prosty – sprawy się nieco pokomplikowały.

sample book preston packaging i kolko i krzyzyk
Art of packaging nagrodzeni kolko i krzyzyk

Zdecydowanie warto było, bo efekt końcowy jest świetny, klient zachwycony, a do tego zgarnęliśmy tak prestiżową nagrodę. Jest to tym ważniejsze, że w jury zasiadają specjaliści z wielu branż, a dodatkowo była to już 16 edycja konkursu. Można więc śmiało założyć, że jurorzy niejedno już widzieli i trudno ich zaskoczyć. Tym bardziej się cieszymy!

art of packaging gala 2022
gala art of packaging

Jeśli chcesz porozmawiać o tym jak zaprojektować najlepsze opakowania dla Twoich produktów, to nic prostszego!

Napisz do nas na kontakt@kolkoikrzyzyk.pl lub zadzwoń 531 622 899

Możesz na nas liczyć.

Jeśli chcesz zobaczyć nasze projekty – zapraszamy do portfolio.