Najlepsze opakowania suplementów diety

Oto subiektywny przegląd najlepszych opakowań suplementów diety. Większość z nich pochodzi z zagranicy, ale jest też kilka polskich perełek. Najlepsze opakowania suplementów diety nie mają jednego wspólnego mianownika, bowiem ich siła tkwi zawsze w tym, jak dobrze są dopasowane do konkretnego produktu. Nie ma tu uniwersalnego szablonu, który można by zastosować przy każdym produkcie i mieć gwarancję odniesienia sukcesu.

Niemniej można się dopatrzeć kilku kluczowych cech i dwóch trendów. Pierwszy trend polega na graficznym sugerowaniu działania bądź zastosowania danego produktu. Drugą drogą jest zaś stworzenie atrakcyjnej i wyróżniającej kompozycji.

Co do cech, jakimi wyróżniają się najlepsze opakowania suplementów diety, to są na pewno: czytelność, ciekawa kompozycja, odpowiednio zastosowana kolorystyka. Na pewno większe wrażenie robią pełne i konsekwentne serie, które tworzą atrakcyjną całość. Tym bardziej należy docenić te pojedyncze opakowania suplementów diety, które są w stanie się obronić, gdy nie tworzą serii, a są “tylko” pojedynczym produktem.

Oczywiście powyższe zestawienie nie obejmuje wszystkich najlepszych opakowań suplementów diety, bo każdego dnia na rynku pojawiają się nowe. Zwłaszcza na tak konkurencyjnym rynku jak Polska. Z całą pewnością znajdziecie tu jednak mnóstwo ciekawych projektów opakowań, których w większości nie widzieliście nigdy wcześniej. Być może zainspiruje to Was do odświeżenia swoich opakowań, lub sprawi, że zapragniecie czegoś bardziej odważnego, gdy będziecie zlecać studiu graficznemu projekt kolejnego opakowania.

Najlepsze opakowania suplementów diety Nycorpo
Najlepsze opakowania suplementów diety Bioform
Najlepsze opakowania suplementów diety Alpha
Ciekawe opakowania suplementów diety Etixx
Ciekawe opakowania suplementów diety GQ
Ciekawe opakowania suplementów diety Meta
Najciekawsze opakowania suplementów diety Ardo Labs
Najciekawsze opakowania suplementów diety NS
Najciekawsze opakowania suplementów diety Santo
Najciekawsze opakowania suplementów diety 360
Najciekawsze opakowania suplementów diety Plusszz
Najciekawsze opakowania suplementów diety Alka Seltzer
Dietary supplements packaging
Dietary supplements packaging Vitotal
Dietary supplements packaging Meno Aktiv
Diet supplements packaging Fiber
Diet supplements packaging Potas
Najlepsze opakowania suplementów diety Frutiful
Najlepsze opakowania suplementów diety HTL
Najlepsze opakowania suplementów diety Vitaminer
Najlepsze opakowania suplementów diety NatruCal
Najlepsze opakowania suplementów diety ON
Najlepsze opakowania suplementów diety ON
Najlepsze opakowania suplementów diety Promise
Najlepsze opakowania suplementów diety Tonic

Jeśli chcesz zamówić świetny projekt opakowania dla swojego suplementu diety, to nie mogłeś trafić lepiej. Zaprojektowaliśmy dziesiątki takich opakowań dla różnych firm. Zobacz, co zrobiliśmy dla marki Gardimax, firmy Wegafarm, czy Novascon.

Skontaktuj się z nami pisząc na adres kontakt@kolkoikrzyzyk.pl lub dzwoniąc na nr +48 531 622 899 Porozmawiamy w jaki sposób możemy Ci pomóc.