Ampro Farby i tynki

Klient: Emag

Farba elewacyjna silikonowa marki Ampro to produkt przeznaczony do zabezpieczenia elewacji budynku przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: wiatrem, deszczem, słońcem, kurzem itd. Zasiadając do prac wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć projekt spójny z innymi etykietami Ampro, a jednocześnie posiadający własny charakter. Nie użyliśmy tu dokładnie takich samych elementów jak np. w farbach Color Festival, ale staraliśmy się utrzymać ogólną podobną stylistykę. Stąd na przykład pomysł umiejscowienia logo Ampro w tym samym miejscu co na farbach do wnętrz.

Tynk mozaikowy charakteryzujący się wysoką elastycznością i odpornością, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Zaś opracowany przez nas projekt jest schludny, posiada techniczny charakter, nie popadając w nudę i schematyczność.

Farba Acryl matt jest uzupełnieniem linii Color Festival. Umożliwia szybkie i ekonomiczne malowanie dużych powierzchni wnętrz na śnieżnobiały kolor. Przygotowany przez nas projekt etykiety nawiązuje do serii Color Festival, którą zaprojektowaliśmy dla tego samego klienta. Projekty etykiet farb i tynków spotkały się z dużym zadowoleniem klienta i docelowych odbiorców jego produktów.

Zakres prac: projekty etykiet.

Ampro projekt etykiety Farby silikonowej
Ampro projekt etykiety tynk mozaikowy
Ampro projekt etykiety farby akrylowej

Spodobały Ci się nasze prace?

KLIKNIJ TUTAJ i zamów bezpłatną wycenę!