key visual portfolio landing page mobile develey

Projekt key visuala Develey Kasa na Grilla

Gdy zgłosiła się do nas firma Develey z propozycją współpracy i poprosiła o projekt key visuala Develey, a konkretnie akcji Kasa na Grilla – nie posiadaliśmy się z radości. Uwielbiamy tworzyć kreacje key visuali, a możliwość uczestniczenia w szeroko zakrojonej akcji obecnej w różnych mediach była naprawdę ekscytująca. W trakcie ekspresowej pracy powstała spójna i wyrazista szata graficzna, która skutecznie pomogła wypromować akcję i przyczyniła się do wzrostu sprzedaży produktów, oraz świadomości marek z portfolio firmy Develey w świadomości klientów.

Develey KV key visual baner fb
Develey KV key visual KnG projekt topera
projektowanie kv landing page projekt

Projekt key visuala Develey – główne założenia

Osią projektu jest logo akcji oraz informacja o nagrodach. Oczywiście najmocniej promowana jest nagroda główna w wysokości 6 x 10 000 zł. Nie zapomnieliśmy jednak o atrakcyjnych nagrodach dodatkowych – grillach elektrycznych oraz voucherach o wartości 50 zł. Dodatkowo powstała alternatywna wersja key visualu dedykowana wybranym halom targowym, gdzie do wygrania była również elektryczna hulajnoga. W logo akcji sprytnie wkomponowaliśmy łopatkę do grilla, która wpisaliśmy w słowo “Grilla” – by klienci od razu czuli tę atmosferę grillowania i relaksu. Całość miała za zadanie być energiczna i kusząca dla konsumentów.

Implementacja Key Visualu

projektowanie kv Develey kasa na grilla baner allegro

Key visual Develey w różnych mediach

projektowanie key visaulu develey baner na www

Projektowanie key visuala to nie koniec!

Nawet najlepszy projekt key visuala nie zda się na nic, jeśli ludzie go nie zobaczą! Dlatego z energią zabraliśmy się do implementacji świeżego projektu na potrzeby różnych mediów. W ten sposób powstały plakaty, topery, moduły reklam do gazetek, sticker, wobbler, a także landing page w wersji mobilnej i desktopowej. Zadbaliśmy o konsekwentny dobór kolorystyki, ekspozycji najważniejszych treści w zależności od wybranego medium oraz czytelność komunikacji.

projekt key visual Develey kasa na grilla sticker
Projektowanie key visual mailing
key visual projekt strony landing page Develey portfolio
key visual design strona akcji mobile develey kng

Projektowanie key visuala Develey

Mamy pełną świadomość, że klienci zamawiają projekt key visuala po to by osiągnąć konkretne cele. W zależności od tego, czy celem jest zwiększenie świadomości marki, aktywacja konsumentów, wzrost sprzedaży, czy wszystkie te cele naraz – dobieramy odpowiednie środki i kładziemy nacisk na kluczowe informacje. Dzięki temu dostarczamy kreacje spełniające postawione przed nimi założenia bez obaw o ich skuteczność! Ty też możesz być spokojny, że “dowieziemy” dla Ciebie projekt najwyższej jakości.

Wstępne kreacje Key Visualu

A tak prezentowały się pierwsze kreacje key visualu przedstawione klientowi. Pomysły pokazywały różne kierunki w jakich planowaliśmy pójść. Akcent kładliśmy na różne elementy kampanii – od logo akcji (co oczywiste) aż po nagrody rzeczowe i pieniężne. Finalnie klient zdecydował się na motyw przewodni z jednego z projektów oraz pomysł na napis z charakterystyczną łopatką, z drugiego pomysłu.

projekty key visual alternatywne 3
projekty key visual alternatywne 1
projekty key visual alternatywne 3

Potrzebujesz key visual dla swojego produktu?

Wyślij zapytanie