Fami projekt opakowań baner

Projektowanie opakowań kosmetyków Fami było od początku świetną przygodą. Od razu wiedzieliśmy, że chcemy postawić na opakowania śmiałe, kolorowe, ciekawe – innymi słowy przyciągające wzrok.

Fami to marka kosmetyków skierowana do kobiet. Zaprojektowaliśmy jej logo, etykiety, opakowania i katalog produktów. W przypadku projektów opakowań połączyliśmy prostą typografię z atrakcyjną i dopracowaną grafiką i starannie dobranymi zdjęciami, które stanowią centralny, ale nie dominujący element projektu. Kluczowym elementem tych kreacji było także drobiazgowe dobranie kolorów samych opakowań i nakrętek. Dzięki temu uzyskaliśmy spójną i dobrze grającą ze sobą linię produktów.

Zakres prac: projekt logo produktu, projektowanie opakowań i etykiet.

Fami projekty opakowań żelów pod prysznic
Fami projekty opakowań odżywek do włosów
Fami projektowanie etykiet kosmetyków
Przygotowaliśmy projekty etykiet dla serii mydeł w płynie, żeli pod prysznic, odżywek i szamponów do włosów oraz maseł do ciała. Wszystkie etykiety wyróżnia mocne i odważne podejście do koloru, który zarazem jest przyjemny dla oczu i nie męczy ich. Wychodzimy bowiem z założenia, że projektowanie opakowań kosmetyków to zadanie, które wymaga dużej finezji. Nie jest sztuką sprzedać klientowi produkt w krzykliwym opakowaniu, które zaraz wyrzuci. Sztuką jest sprzedać produkt w opakowaniu, które będzie ciekawe, atrakcyjne i ułatwi zapamiętanie naszego produktu i jego ponowny zakup. Taką właśnie filozofię wyznajemy w Kółko i krzyżyk – by tworzyć opakowania, które zwiększają sprzedaż produktów i zdobywają serca klientów.
Fami projekt etykiety szamponu do włosów
Fami projekty opakowań masło do ciała
Fami projektowanie etykiet kosmetyków
Fami projektowanie etykiet kosmetyków
Tutaj możesz zobaczyć nasz projekt katalogu produktów Fami.