opakowania pasztetów roślinnych

Brandingowa agencja opakowania dla pasztetów

Tworząc brand spożywczy kluczowe jest zadbanie o apetyczne opakowania. Chyba w żadnej innej branży apetyczność opakowań nie jest tak ważna. Coraz więcej firm sprzedających do tej pory produkty mięsne dostrzega rosnącą popularność wyrobów bezmięsnych. Tworząc więc produkty wegetariańskie za cel stawiają sobie utrzymanie najwyższego smaku produktów, by skusić zarówno osoby jedzące mięso, jak i wegetarian.

Produkty bezmięsne nie są już adresowane tylko do wegetarian, ale także osób jedzących mięso, lecz urozmaicających swoją dietę coraz większą ilością produktów pochodzenia roślinnego. Dlatego tak istotne jest posiadanie opakowań komunikujących nie tylko wege zalety, ale kładących nacisk na pyszny smak.

branding spożywczy opakowania inne bo rośliinne
projektowanie opakowań pasztetów roślinnych
projektowanie opakowań spożywczych
zdjecie wizerunkowe kółko i krzyżyk łódź

Branding produktów spożywczych

Prace nad brandem Inne, bo roślinne rozpoczęliśmy od wymyślenia nazwy. Szukaliśmy czegoś ciekawego, niebanalnego, a jednocześnie jasno komunikującego z czym odbiorcy mają do czynienia. Tak powstała nazwa, do której opracowaliśmy smaczne opakowania pasztetów roślinnych – bo to one są pierwszym produktami pod nowym brandem. We współpracy z klientem wybór padł na tacki z opakowaniem w formie wsuwanego rękawa. Takie rozwiązanie umożliwiło nam pokazanie produktu na półce sklepowej i zachęcenie klientów nie tyko ładnymi zdjęciami ale samym apetycznym wyglądem pasztetu.

opakowania produktów wege
projektowanie opakowań na produkty wege inne bo roślinne
projektowanie opakowań dla produktów spożywczych roslinne
opakowania produktów wegetariańskich inne bo roślinne

Branding opakowania dla produktów spożywczych

Inne bo roślinne

Projektowanie opakowań spożywczych

Dużym wyzwaniem było odpowiednie uporządkowanie dużej ilości komunikatów na froncie opakowania. Kluczowe było podkreślenie jak duży nacisk jest położony na smak produktu, który nie zawiera mięsa. Ale oprócz tego musieliśmy wyeksponować jeszcze wiele innych treści. Stworzyliśmy więc kompozycję, która umożliwiała pokazanie tych wszystkich tekstów bez wrażenia chaosu. U góry opakowania umieściliśmy logo brandu, poniżej znalazła się apetyczna kompozycja produktu i składników, a pośrodku opakowania wygospodarowaliśmy miejsce na nazwę produktu. Pod nią zaś wszystkie istotne informacje ułożone według kolejności ważności. Efekty możecie właśnie podziwiać :-)

opakowania agencja inne bo roślinne
branding opakowań roślinnych inne bo roslinne
agencja reklamowa branding inne bo roslinne
agencja brandingowa projektowanie opakowań
inne bo roślinne mniam
roslinne smaki pasztety

Potrzebujesz projektów opakowań dla swojego produktu?

Napisz do nas!