etykiety projektowanie brand design łódź develey

Projektowanie etykiet Develey Professional

Oto etykiety na sosy z serii Develey professional o pojemności 1L. Zaprojektowaliśmy spójną, street foodową serię czterech etykiet. Temat był o tyle trudny, że litrowe butelki są bardzo praktycznym, ale mało wdzięcznym materiałem. Ich główna wartość nie leży w estetyce lecz funkcjonalności. Ale czasem ograniczenia mogą pobudzać kreatywność i tak było w tym przypadku.  Duże, wyraźne logo Develey Professional buduje rozpoznawalną markę, ale nie jest dominującym elementem etykiety.

studio graficzne Łódź Kółko i krzyżyk
projektowanie etykiet na sosy develey professional
projekt logo produktu street food develey
projektowanie etykiet sosy develey
agencja reklamowa łódź kółko i krzyżyk

Projektowanie etykiet Develey Professional- główne założenia

Ciemne tło łączy wszystkie etykiety. Na nim umieściliśmy apetyczne zdjęcia produktów, podmalowane i odpowiednio dopracowane dla większej apetyczności. Całość uzupełniliśmy czytelną typografią, umożliwiającą łatwe odczytanie nazwy produktu. Na dole każdej etykiety znajduje się kolorowe pole z informacjami na temat ostrości oraz orientacyjnej ilości porcji. Całość została uzupełniona znaczkiem Street Food.

projektowanie etykiet spożywczych develey
agencja brandingowa łódź

Jak sprzedać produkt? Dzięki odpowiedniej etykiecie!

Każdy produkt musi się dobrze pokazać klientom. Odpowiednia szata graficzna Twojego produktu jest kluczowa dla zdobycia zaufania odbiorców i przekonania ich do zakupu. Dlatego w Kółko i krzyżyk przykładamy tak dużą rolę do dobrania właściwych środków wyrazu do obranej przez Ciebie strategii komunikacji. Wiemy, że szata graficzna Twoich opakowań decyduje o być albo nie być Twojego produktu. O tym, czy odniesie sukces, czy też przepadnie wśród konkurencji.

projekty etykiet studio graficzne Develey professional
branding agencja łódź etykiety develey

Lata doświadczenia

Działamy od 2010 roku. Zaprojektowaliśmy ponad 3 000 opakowań i etykiet. Wiemy jak użyć naszej wiedzy do tego, by pokazać Twoje produkty z jak najlepszej strony. Wierzymy, że dobre produkty zasługują na lepszą sprzedaż. Dlatego od lat pomagamy markom zdobywać rynki i podbijać serca klientów. Wiemy też jak omijać pułapki czyhające na Twoje produkty. Bez względu na ograniczenia technologiczne czy produkcyjne – możesz być spokojny, że projekty, które dla Ciebie stworzymy przyczynią się do wzrostu sprzedaży Twoich produktów.

Potrzebujesz świetnych etykiet dla swojego produktu?

Wyślij zapytanie