etykiety na wina baner

Projekty etykiet na wina

Projektowanie etykiet na wino to jedna z najciekawszych podróży w jakie może udać się projektant graficzny. Pyszne smaki, ciekawe miejsca na mapie świata, rozmaite kultury, zwyczaje, tradycje. Nowe kody wizualne, odkrywanie charakterystycznych dla danego regionu ornamentów. Czego chcieć więcej?

Oto seria prezentująca nowoczesne etykiety na wino. Zapraszamy do oglądania i udostępniania.

agencja reklamowa alkohol branding Qucina

Qucina

To włoskie słowo oznacza “kuchnia”. Ale robi karierę na całym świecie. Dlatego zostało wybrane jako idealna nazwa dla luźnego kalifornijskiego wina. W sam raz do ryby, ale nie tylko. W projekcie etykiety tego wina użyliśmy ryciny przedstawiającej rybę.

Do tego wysmakowana typografia i minimum rozpraszaczy. Dzięki temu osiągnęliśmy upragniony efekt docelowy. Dlatego tak lubimy tworzyć projekty etykiet na wina.

Kółko i krzyżyk Łódź grafika
etykieta na wino agencja reklamowa seabed
studio graficzne Łódź etykiety

Seabed

Fale szumią, mewy śpiewają, ryby płyną… Leżysz na plaży w Kalifornii, pod stopami czujesz piasek a letnia bryza owiewa twoją twarz. Nie może być lepiej. Chyba, że sięgniesz po Seabed i dasz się jeszcze bardziej wciągnąć w wir leniwego relaksu.

Czy jest coś takiego jak wir relaksu? Czy relaks nie powinien stać spokojnie, zamiast wirować? Nie interesuj się. Po prostu się relaksuj.

Wprawiasz się w coraz lepszy nastrój i odpływasz ku wyspie szczęścia. Czujesz to? Wystarczy, że zamkniesz oczy.

studio graficzne branding riddle lane

Riddle Lane

Pamiętasz jak przez mgłę, że już tu byłeś, ale za nic w świecie nie znajdziesz ponownie drogi? Nic straconego. Chwyć w rękę Riddle Lane i udaj się prosto w głąb alei zagadek.

Co tam spotkasz? Kto wie. Kogo tam spotkasz? To się okaże. Ale z pewnością będzie to niezapomniana podróż. Bo od tego właśnie jest to wino. By odnaleźć swoją drogę. Rozsmakuj się! Kto wie gdzie trafisz? Może ostatecznie wylądujesz w ojczyźnie tego wina – Chile?

agencja brandingowa lodz etykiety
wine label design blind date

Blind Date

Idziesz na randkę w ciemno i nie wiesz co ze sobą zabrać? To proste! Cabernet Sauvignon rodem z Argentyny sprawdzi się idealnie. Zamknij oczy, uruchom wyobraźnię i miej tylko nadzieję, że po drugiej stronie stolika nie pojawi się rasowy baran.

Pamiętaj też o tym, by nie mieć klapek na oczach i patrzeć realistycznie na swoją randkę. Nie możesz wszak przesadnie wybrzydzać, ale też nie ma sensu połasić się na byle co. Najważniejsze, by dobrze się bawić. Życie jest tylko jedno.

branding agency poland
projektowanie etykiet na wino Kółko i krzyżyk

Gallago

W zasadzie wystarczy, że to ślicznie zwierzątko galago chwyci za gitarę i już wiesz, że z miejsca stanie się trzecim bratem muzyków z Manchesteru i zawładnie listami przebojów. Nie? To niemożliwe? To może chociaż dzięki niemu zaszumi Ci koncertowo w głowie? Niejeden przebój weekendu masz w ten sposób gwarantowany. Baw się dobrze!

projektowanie etykiet na alkohole agencja reklamowa łódź
branding alkohol projektowanie chil leash

Chi’Leash

Zabierz je na spacer. Pamiętaj o długiej smyczy. W razie zmęczenia – weź pod pachę, albo schowaj do torebki. Ta chihuahua to nie labrador (ani lablablador), nie spodziewaj się tu bezmyślnej radości. Chi’leash potrafi zasłużyć na szacunek i uwagę. Jak przystało na wino nawiązujące do rasy psów osiągających jedną z najdłuższych długości życia, Chi’leash pokazuje swój pazur z czasem. Ma ogromne ego, uwielbia być w centrum uwagi, jest pewne siebie. I ma ku temu wszelkie powody. To pochodzące z Chile primitivo zaskoczy cię swoją głębią.

agencja brandingowa Łódź KiK

Potrzebujesz dobrej etykiety dla swojego wina?

Wyślij zapytanie