Projektowanie katalogów baner

Projektowanie katalogów

1. Tworzymy projekty, które sprzedają.

Tworzone przez nas projekty katalogów, broszur, ulotek i innych druków promocyjnych mają jeden najważniejszy cel: czytelność. Bo czytelność jest najbardziej atrakcyjna dla Twoich klientów. Dlatego zawsze myślimy o tym, jak najlepiej pokazać Twoją ofertę. Czytelny projekt owocuje tym, że klienci nie muszą domyślać się co oferujesz. Dzięki temu mogą lepiej skupić się na Twoich produktach. Ile razy sam spotkałeś się z materiałami graficznymi, które wywoływały raczej niezrozumienie prezentowanej oferty, niż zainteresowanie nią? Były nieintuicyjne, niedopracowane, zawierały błędy? Stanowczo sprzeciwiamy się takim projektom, stawiamy na czytelność i jasność przekazu.

projekt katalogu kosmetyków

2. Bezwzględnie dbamy o skuteczność.

Druk i kolportaż każdego materiału reklamowego kosztuje w każdej firmie podobnie. Dlatego tak ważny jest jak najlepszy projekt. Dzięki niemu skuteczność Twoich druków znacznie wzrasta. Jeśli uda się dwukrotnie zwiększyć ilość zapytań generowanych przez Twoje materiały, to oznacza dla Ciebie dwa razy więcej potencjalnych klientów, lub dwa razy mniejszy nakład! Ogromną wagę przykładamy do tworzonych przez nas kreacji, ponieważ doskonale wiemy, co chcemy osiągnąć. Skuteczność, która oznacza oszczędność.

3. Dostawa prosto do biura.

Większość naszych klientów nie chce tracić czasu na szukanie drukarni, której można zaufać, która dostarczy wydruki wysokiej jakości i na czas. My poświęciliśmy na to mnóstwo czasu i energii, dzięki temu współpracujemy tylko z najlepszymi, najbardziej godnymi zaufania drukarniami.

Dlatego oferujemy Ci projekt + druk. Złóż u nas zamówienie, a wkrótce otrzymasz przesyłkę pod same drzwi! Bez dodatkowych formalności, wszystko w jednym miejscu, najwyższej jakości! Do tego zajmujemy się zakupem bądź wykonaniem zdjęć, ilustracji i opisów. Pełna kompleksowość.

Plik w wersji do internetu. Otrzymasz od nas nie tylko plik do druku, lecz również jego odchudzoną wersję, umożliwiającą komfortowe opublikowanie go w internecie. Taki plik możesz zamieścić na swojej stronie internetowej, wysłać mailem do kontrahenta lub klienta. Możesz z niego wyciąć poszczególne strony, lub publikować jako całość.

Opieka nad procesem druku. Nie martw się technologicznymi aspektami druku. Jeśli drukarnia będzie miała jakiekolwiek pytania czy potrzeby związane z technologicznym aspektem druku – odsyłasz ją bezpośrednio do nas i my we wszystkim im pomożemy. W razie potrzeby wytłumaczymy, prześlemy dodatkowe pliki. Oszczędzimy dzięki temu Twój cenny czas, byś mógł skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej. Na swoim biznesie.

Bezpieczeństwo plików. Zgubiłeś plik, który od nas otrzymałeś? Żaden problem. Przez minimum 24 miesiące archiwizujemy wszystkie projekty, które wykonujemy dla Ciebie. Zgłoś się do nas, a doślemy Ci je bez jakichkolwiek dopłat. Nad bezpieczeństwem danych czuwają nasze UPSy, dyski i oprogramowanie do archiwizacji. Wszystko po to, byś mógł spać spokojnie, ponieważ Twoje projekty są w najlepszych rękach. Dzięki temu, gdy będziesz potrzebować uaktualnić treści w swoim katalogu, nie musisz płacić za odtworzenie projektu.