Projektowanie logo produktu Łódź
Logo - znak produktu

Twój znak rozpoznawczy

Jak opowiedzieć o produkcie, bez pokazywania go? Za pomocą odpowiedniego logo produktu! To właśnie ono wyróżni cię spośród konkurencji i pozwoli budować markę produktu nawet gdy nie pokazujesz opakowania. Dobrze zaprojektowane logo produktu pozycjonuje go na odpowiedniej półce a zarazem czymś go wyróżnia. Nie zawsze musi być niesamowicie nowatorskie i przełomowe (w wielu przypadkach jest wręcz wskazane, by takie nie było) – ale zawsze musi posiadać „to coś”. Czyli zapadać w pamięć klientów i wspomagać budowanie marki.

Startujesz, czy już lecisz?

Bez względu na to, czy twój produkt dopiero zaczyna swoje życie na rynku, czy też istnieje na nim długo i z sukcesem – możemy ci pomóc w odpowiednim opracowaniu logo. Dla początkujących inicjatyw odpowiednie logo produktu jest kluczowe. Bez właściwego i charakterystycznego znaku nowy produkt może zniknąć na półkach i przepaść w otchłani konkurencji. Dlatego trzeba zadbać o jak najlepszy start dla niego! Logo pomoże ci od razu zwracać się do odpowiednich odbiorców, przyciągać ich wzrok. A odpowiedni projekt opakowania skłoni ich do sięgnięcia po twój produkt i zostania z nim.

Jeśli zaś twój produkt istnieje na rynku od wielu lat może nadszedł czas na jego odświeżenie? Czy obecne logo na pewno jest aktualne? I nie chodzi tu tylko o kwestię graficzną. Czy odpowiednio oddaje pozycję twojego produktu na rynku i jego aspiracje? Czy wystarczająco odcina się od konkurencji? Wiele produktów wymaga odświeżenia logo co kilka lat. W ten sposób nieustannie pozostają one aktualne i współczesne.

Logo nowego produktu

Co od nas otrzymasz?

Różne projekty logo produktu

Kilka różnych projektów do wyboru

Tak jak w przypadku innych projektów – zawsze prezentujemy kilka dopracowanych koncepcji do wyboru. Nie za dużo, nie za mało. Tak, byś mógł komfortowo wybrać, a zarazem tyle byś nie spędził kilku tygodni na selekcji.

Szanujemy Twój czas, dlatego też zawsze wskazujemy projekt, lub projekty naszym zdaniem najlepsze. Możesz zdać się na naszą rekomendację, albo samemu wybrać.

Komplet plików

Zaprojektowane przez nas logo produktu będziesz mógł bez problemu nanieść na rozmaite rzeczy: gadżety reklamowe, pieczątki, czy nawet na sam produkt. Tworzymy profesjonalne projekty, nie ma więc mowy o niemiłym zaskoczeniu, czy projektowaniu logo, które dobrze wygląda tylko na jednej wizualizacji. Każde logo przesyłamy w kilku formatach, gotowe do stosowania zarówno w druku jak i w sieci.

Logo produktu w różnych formatach plików
Księga Znaku do logo produktu

Księga Znaku

Logo twojego produktu będzie używane często przez zewnętrzne podmioty? Zadbaj o jego właściwą prezentację i zamów Księgę Znaku. To dokument opisujący dopuszczalne i niedopuszczalne modyfikacje logo, warianty kolorystyczne, odpowiednią typografię. Dzięki temu masz pewność że twoje logo jest zawsze stosowane konsekwentnie i pomaga ci budować spójną markę!

Zobacz portfolio naszego studia graficznego
Zamów projekt opakowania