Projektowanie opakowań baner

Potrzebujesz wysokiej jakości projektów?

Z przyjemnością pomożemy.

Napisz lub zadzwoń teraz!

kontakt@kolkoikrzyzyk.pl

+48 531 622 899

Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę.
Bez żadnych opłat.

Projekty etykiet na piwo Lubuskie

Oto 3 najważniejsze korzyści, które zyskasz, zamawiając u nas projekt:

Przyciągniemy klientów do twojego produktu

1. Tworzymy projekty, które sprzedają.

Wielu klientów bardziej niż nazwę produktu zapamiętuje jego opakowanie. Gdy szukamy nowego produktu na półce sklepowej to poszukiwania trwają tylko do momentu znalezienia opakowania, które wzbudzi nasze zaufanie. Dopiero potem jakość produktu staje się istotna – gdy trafi on do domu klienta i ma spełnić swoje zadanie. Aby jednak tam w ogóle trafił – musi mu najpierw pomóc odpowiednio dobrane opakowanie. Dlatego przed rozpoczęciem projektowania zawsze dokładnie badamy rynek i rozmawiamy z naszymi klientami, aby wiedzieć do kogo kierować nasze opakowanie i jakim językiem przemówić do klientów docelowych.

Dla 60% klientów opakowanie produktu jest ważne przy podejmowaniu decyzji o zakupie.* Liczba ta nieustannie rośnie.
*Żródło: TNS OBOP

Projekty opakowań suplementów diety
Oszczędzisz na reklamie
komplet projektów opakowań

2. Myślimy praktycznie.

Dla nas opakowanie jest najważniejszym elementem Państwa produktu – bo właśnie w tym aspekcie możemy Was najlepiej wesprzeć. Wiemy, że dobre opakowanie jest ponad dwa razy ważniejsze niż reklama!* Jest nawet ważniejsze niż opinie znajomych.

Dlatego wiemy, że tworząc jak najlepsze opakowania pomagamy naszym klientom oszczędzić znaczne środki na reklamie. Albo znacznie zwiększyć grono odbiorców. Nie bez powodu mówi się, że opakowanie jest cichym sprzedawcą. Nasz cichy sprzedawca podszepnie klientom dokładnie to, co trzeba, by sięgnęli po Państwa produkt.
*Żródło: TNS OBOP

Wzmocnisz swoją markę

3. Zaufanie to podstawa

Dobre opakowanie budzi w klientach zaufanie i pewność, że wewnątrz znajduje się produkt dobrej jakości. Dlatego producenci nie mogą sobie pozwolić na to, by cały ich wysiłek związany z produkcją doskonałego produktu, jego marketingiem i reklamą poszedł na marne. A jednak zdarza się, że dobre produkty czasem przegrywają z gorszymi. Dzieje się tak wtedy, gdy opakowania nie budzą zaufania u klientów.

Dlatego kładziemy ogromny nacisk na to, by projektowane przez nas opakowania zachęcały klientów, mówiły do nich właściwym językiem, kusiły. Wtedy wiemy, że nasze projekty przyniosą Państwu zysk!

Projekty Etykiet na chemię gospodarczą - Sime

Co możemy dla ciebie zrobić?

Projektowanie opakowań

Wyróżniające opakowania dla nowych produktów

Wprowadzasz na rynek nowy produkt, dla którego potrzebujesz świetnego opakowania? Takiego, które wzmocni Twoją pozycję na rynku i od razu zwróci uwagę klienta? Opakowania, po które ręka sama sięga? Z przyjemnością zaprojektujemy je dla ciebie.

Wszystkie projekty spełniły nasze oczekiwania i przyniosły spodziewany rezultat.
Możemy z powodzeniem polecić studio graficzne Kółko i krzyżyk wszystkim firmom
szukających wartościowych projektantów opakowań.

Piotr Dera
Malborżanka S.J.
właściciel

Refreshing, czyli odświeżenie dotychczasowych opakowań

Każdy produkt po jakimś czasie na rynku wymaga odświeżenia opakowania. Musi ono być zrobione z wyczuciem, przez doświadczony zespół potrafiący sprostać temu wyzwaniu. Zespół, który wie jak dać klientom nowy bodziec do zakupu i wywołać efekt „Wow!”. W Kółko i krzyżyk sprawiamy, że opakowania odzyskują blask, a marki przeżywają drugą młodość.

Spójna seria produktów

Spójna seria produktów

Twoje potrzeby nie kończą się na jednym opakowaniu? Chcesz rozszerzyć linię swoich produktów? Dodać nowe smaki, zapachy, czy zastosowania? Zamawiając u nas całą serię produktów możesz zawsze liczyć na atrakcyjne zniżki przy projektowaniu kolejnych opakowań!

Zawsze dobieramy środki wyrazu odpowiednie do danego projektu

Nowe produkty w dotychczasowej serii

Jeśli potrzebujesz szybko i sprawnie dodać nowy projekt do już istniejącej linii to świetnie trafiłeś. Rozszerzamy już istniejące serie dodając do nich kolejne spójne i estetyczne produkty. Albo tworząc nowe sub brandy, wyraźnie odróżniające się od brandu-matki. Wszystko tak, jak sobie zażyczysz.

Kolejne opakowanie w serii

Ekspresowa, płynna i wsparta ciekawymi pomysłami współpraca godna polecenia!

Joanna Wólczyńska
Kierownik Marki
Novascon Pharmaceuticals

Też tak chcesz? Napisz do nas!
Przykładowe logo produktu na opakowania

Logo produktu

Nie każdy produkt musi mieć własne, niepowtarzalne i ciekawe logo, ale każdemu produktowi takie logo znacznie pomoże zaistnieć w świadomości klienta. Pomyśl tylko o logo Coca-Coli, Pepsi, czy Liptona. Czy marki te mogłyby funkcjonować bez logo? Jasne. Czy odniosłyby równie wielki sukces? Z pewnością nie. Dlatego nie tylko projektujemy logo produktu, ale także tworzymy niebanalne nazwy.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Świetnie zaprojektowane opakowanie, idealnie dobrana nazwa i logo produktu to nie koniec naszych kompetencji! Potrzebujesz wesprzeć swój produkt dodatkowymi materiałami takimi jak: katalogi, ulotki, roll upy, wobblery, displaye, plakaty etc.? Możesz na nas polegać!

Projekty katalogów opakowań
Ile trwa zaprojektowanie opakowania?

Ile trwa zaprojektowanie opakowania?

Zazwyczaj pierwsze projekty przedstawiamy w ciągu 10 dni roboczych. Zadzwoń lub napisz do nas, a zaczniemy już dzisiaj!

kontakt@kolkikrzyzyk.pl

+48 531 622 899

właśnie ta gumka pozwala nam odrzucać w projektach to, co zbędne

Co otrzymasz w cenie?

Starannie przemyślany projekt opakowania

Starannie przemyślany i zaplanowany projekt. Taki, który nie funkcjonuje w oderwaniu od rynku, lecz jest jego nową, ważną częścią. Nie tworzymy nic na hurra.

Wiemy, że każda minuta poświęcona na analizę projektu to 10 minut zaoszczędzonych na jego wdrażaniu.

Projekty, które otrzymaliśmy stoją na wysokim poziomie. Doceniamy też terminowość i słowność.

Tomasz Bizoń
dyrektor marketingu
Pol-Hun

Też tak chcesz? Napisz do nas!

Kilka różniących się od siebie propozycji do wyboru. Nie za dużo, nie za mało. Dokładnie tyle, byś mógł komfortowo wybrać spośród kilku ciekawych pomysłów, ale nie tyle, byś nad wyborem spędził trzy tygodnie.

Ponieważ szanujemy Twój czas sami dokonujemy wstępnej selekcji pomysłów, pokazując ci tylko te najlepsze.

Różne projekty do wyboru
Wizualizacje opakowań

Projektowanie opakowań to nie wszystko. Niezbędny jest też komplet spójnych, apetycznych wizualizacji, które sprawdzą się w każdych warunkach. Zarówno na stronie internetowej jak i billboardzie. Dzięki nim wszystkie Twoje materiały będą wyglądać spójnie i profesjonalnie.

Jeśli trzeba wykonujemy ich zdjęcia, dokonujemy retuszu, nasycamy kolory. Wszystko po to, by jak najkorzystniej zaprezentować Twój produkt!

Pliki gotowe do druku, przekazanie praw autorskich oraz wsparcie techniczne w kontaktach z drukarnią. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Bez dodatkowych opłat otrzymasz także archiwizację swoich plików na naszych dyskach przez 36 miesięcy!

Zrealizowaliśmy z powodzeniem projekty, które trafiły na rynek i spotkały się z jak najlepszym odbiorem!

Tomasz Łoś
Comec Polska

Poczytaj więcej o projektowaniu opakowań
  • Październik 6, 2017 . 0 Comments
    Poniżej prezentujemy ciekawe opakowania kosmetyków pochodzące z całego świata. Znajdują się tu zarówno opakowania minimalistyczne jak i bogate w rozmaite środki wyrazu. Rozrzut jest…
  • Wrzesień 21, 2017 . 0 Comments
    Ile kosztuje projekt opakowania? To pytanie, które często pojawia się, gdy ktoś rozpoczyna pracę nad nowym produktem, do którego potrzebuje nowego opakowania. Jaki jest…
  • Wrzesień 7, 2017 . 0 Comments
    Minimalistyczne opakowania zawsze przyciągają wzrok na półkach sklepów. Swoją ograniczoną paletą środków zdecydowanie wyróżniają się wśród innych, często krzykliwych i czasem przegadanych. Często epatują…