Opakowania i etykiety

Badania są jednoznaczne – dobre opakowanie jest dla konsumentów większym bodźcem do zakupu niż jakość produktu. Wielu klientów bardziej niż nazwę produktu zapamiętuje jego opakowanie. Ponadto opakowanie jest najprostszym środkiem reklamy. Nie trzeba płacić dodatkowych pieniędzy choćby za to, że przez miesiąc, czy rok stoi ono przed oczami klienta i wzmacnia świadomość marki. Twojej marki.

Oczywiście dobrze dobrana nazwa jest niesamowicie ważna. Dlatego też oferujemy zarówno tworzenie nazw (naming), projektowanie logo produktu i materiałów reklamowych (branding) oraz projektowanie opakowań (packaging).

[homepage_container color=”#ffffff” paddingtop=”70px” paddingbottom=”30px”]

Opakowanie idealnie dopasowane do produktu

Mamy doświadczenie liczone w setkach projektów. Nie ograniczamy się do jednej branży – staramy się zdobyć każdą z nich i w każdej być jak najlepsi. Dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość projektów w atrakcyjnej cenie. A dzięki naszemu doświadczeniu masz pewność, że stworzymy opakowania spełniające wszystkie wymagania stawiane w Twojej branży.

Projektujemy opakowania, po które ręka sama sięga.

[homepage_container color=”#ffffff” paddingtop=”70px” paddingbottom=”30px”]

Co od nas otrzymasz?

Kilka różnych projektów do wyboru

U nas masz wybór. Zawsze prezentujemy kilka dopracowanych koncepcji do wyboru. Nie za dużo, nie za mało. Tak, by można było komfortowo wybrać, a zarazem tyle by nie spędzić kilku dni na selekcji.

Szanujemy Twój czas, dlatego też zawsze wskazujemy projekt, lub projekty naszym zdaniem najlepsze. Możesz zdać się na naszą rekomendację, albo samemu wybrać.

Do 75% zniżki przy serii produktów

Gdy zamawiasz u nas serię produktów – mających wspólną szatę graficzną – to dostajesz zniżkę. Jaką dokładnie? To zależy od projektu.Od 20 do nawet 75% przy każdym kolejnym produkcie z serii!

Dbamy o Twoją kieszeń tak samo jak o Twoje zadowolenie.

Zdjęcie opakowania w cenie

Samo opakowanie nie wystarczy. Wiemy, że musisz je także pokazać. Na billboardzie, w gazetce reklamowej, na stronie internetowej.

Dlatego u nas w cenie otrzymasz zdjęcie/wizualizację gotowego opakowania w dwóch rozmiarach: prosto do internetu oraz do druku w formacie 30×30 cm, 300 dpi, CMYK.

Pliki gotowe do druku

Boisz się, że drukarnia będzie miała problem z drukiem Twojego projektu? Nie wtedy, gdy zamawiasz go u nas!

Przekazujemy Ci pliki gotowe do druku a w razie jakichkolwiek problemów pozostajemy do dyspozycji drukarni i współpracujemy z nimi. Wszelkie problemy techniczne nie obchodzą Cię i nie obciążają dodatkowymi opłatami dla nas.