Projektowanie opakowań

To nasza specjalność: projekty opakowań, które przyciągają, wspierają sprzedaż i skłaniają do zakupów. Szczególną radość odnajdujemy w tworzeniu kreacji, które potem zyskują uznanie odbiorców.

Dzięki temu, że stworzyliśmy niezliczoną ilość opakowań, możemy szybko i skutecznie dobrać środki odpowiednie do Państwa produktu czy branży. Powstałe w ten sposób projekty będą lepiej komunikować się z docelowymi odbiorcami, a w rezultacie przyczynią się do wzrostu sprzedaży Państwa produktów. Tak działa dobre opakowanie!

Czytaj więcej...

Brand design | Projektowanie logo

Bez względu na to, czy masz firmę, czy wartościowy produkt – potrzebujesz dla nich rozpoznawalnego i charakterystycznego projektu logo, które wyróżni je na tle konkurencji i pozwoli klientom łatwo je zlokalizować. Jednak brand to nie tylko logo. To cały język komunikacji.

W jego skład wchodzą kolory, kroje pisma, język jakim się posługujemy, kształty jakich używamy. Tak powstaje całość – spójny i zapadający w pamięć brand. Bez względu na to, czy startujesz z nowym przedsięwzięciem, czy chcesz odświeżyć dotychczas funkcjonujący branding – możesz na nas liczyć!

Czytaj więcej...

Projektowanie katalogów i materiałów reklamowych

Projektujemy katalogi, broszury, ulotki, reklamy prasowe, plakaty, banery, roll upy, billboardy, standy, wobblery i wiele innych. Zarówno ATL jak i BTL. Wszystko, co można wydrukować – my jesteśmy w stanie zaprojektować.

Każdy produkt lepiej sobie radzi, gdy ma za sobą wsparcie w postaci świetnych materiałów reklamowych. Odpowiednio zaprojektowany katalog czy ulotka wciąż mają wielką siłę przebicia i potrafią skutecznie skłonić klientów do zakupu. Są idealnym narzędziem promocji na targach czy w punkcie sprzedaży.

Czytaj więcej...

Projektowanie etykiet

Butelki, słoiki, tuby, torby, doypacki – każde z tych opakowań potrzebuje czasem projektu etykiety. Dzięki ścisłej współpracy z drukarniami oraz corocznemu uczęszczaniu na konferencje i spotkania związane z drukiem wiemy jak zaprojektować etykiety, które przyciągają wzrok i skłaniają do zakupu.

Doradzimy w kwestii zdobień, hierarchii informacji, czy na temat pozycjonowania produktu za pomocą projektu graficznego. Możesz mieć pewność, że nasze etykiety są nie tylko ładne, ale też skuteczne. A skuteczne projekty etykiet to takie, które zwiększają sprzedaż twoich produktów.

Czytaj więcej...