Projektowanie logo

AmeriGas to jeden z liderów handlu skroplonym gazem w Polsce. Naszym zadaniem było zaprojektowanie katalogu butli gazowych, który będzie zgodny z istniejącą Księgą Znaku, a zarazem będzie zawierać kilka nietypowych rozwiązań. Działając w ścisłej współpracy z klientem stworzyliśmy katalog estetyczny, czytelny i atrakcyjny. Nieprzeładowany informacjami, w którym jest miejsce zarówno na atrakcyjne zdjęcia jak i trochę wolnej przestrzeni.

Katalog posiada rytm, produkty zaprezentowano w spójny sposób. Są należycie wyeksponowane i opisane. Zalety produktów są odpowiednio uwypuklone, a kluczowe informacje i fakty są przedstawione za pomocą atrakcyjnych infografik. Całość utrzymana jest w firmowej kolorystyce, zilustrowana odpowiednimi zdjęciami.

Zakres prac: projektowanie katalogu, fotomanipulacje, projektowanie piktogramów.

Projektowanie katalogów - AmeriGas
Najlepsze katalogi - AmeriGas
Ciekawe katalogi - AmeriGas
Kreatywne katalogi - AmeriGas
Katalogi Łódź - AmeriGas
Katalogi Łódź - AmeriGas
Projektowanie graficzne Łódź - AmeriGas
Projekty katalogów - AmeriGas

Istotnym elementem projektu było stworzenie czytelnych piktogramów do (nieraz) zawiłych opisów technicznych. Takie rozwiązanie cieszy się rosnącą popularnością wśród naszych klientów. Pozwala na urozmaicenie tekstu, stworzenie ciekawych akcentów. W przypadku instrukcji użytkowania pozwala również na błyskawiczne zerknięcie na piktogram w instrukcji, w celu przypomnienia sobie następnego kroku, lub odnalezienia właściwej czynności. Bez konieczności czytania całej strony.

AmeriGas projekty piktogramów