Ampro Farby i tynki

Klient: Emag

Farba elewacyjna silikonowa marki Ampro to produkt przeznaczony do zabezpieczenia elewacji budynku przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi: wiatrem, deszczem, słońcem, kurzem itd. Zasiadając do prac wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć projekt spójny z innymi etykietami Ampro, a jednocześnie posiadający własny charakter. Nie użyliśmy tu dokładnie takich samych elementów jak np. w farbach Color Festival, ale staraliśmy się utrzymać ogólną podobną stylistykę. Stąd na przykład pomysł umiejscowienia logo Ampro w tym samym miejscu co na farbach do wnętrz.

Tynk mozaikowy charakteryzujący się wysoką elastycznością i odpornością, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Zaś opracowany przez nas projekt jest schludny, posiada techniczny charakter, nie popadając w nudę i schematyczność.

Farba Acryl matt jest uzupełnieniem linii Color Festival. Umożliwia szybkie i ekonomiczne malowanie dużych powierzchni wnętrz na śnieżnobiały kolor. Przygotowany przez nas projekt etykiety nawiązuje do serii Color Festival, którą zaprojektowaliśmy dla tego samego klienta. Projekty etykiet farb i tynków spotkały się z dużym zadowoleniem klienta i docelowych odbiorców jego produktów.

Zakres prac: projekty etykiet.

Ampro projekt etykiety Farby silikonowej
Ampro projekt etykiety tynk mozaikowy
Ampro projekt etykiety farby akrylowej

Color Festival to seria farb lateksowych w różnych kolorach, przeznaczonych do malowania wnętrz. Cechują je żywe, trwałe kolory i wysoka jakość. Po opracowaniu kilku różnych kompozycji i omówieniu ich z klientem zajęliśmy się dopracowaniem najlepszej z nich. Następnie przygotowaliśmy 5 etykiet dla 5 grup kolorystycznych, w ramach których będzie się znajdować łącznie kilkanaście kolorów. Założenie jest więc takie, że wszystkie odcienie niebieskiego są znakowane taką samą etykietą, zmienia się zaś znacznik na froncie opakowania informujący o tym, jaki dokładnie jest to odcień.

Nasze etykiety cechuje żywa, soczysta kolorystyka, dynamiczna kompozycja i czytelność. Cała linia prezentuje się spójnie i atrakcyjnie. Oprócz projektów etykiet zaprojektowaliśmy także katalog reklamowy.

Zakres prac: stworzenie logo produktu, projekt serii etykiet, wizualizacje.

Color festival etykieta projekt farb
Color festival etykieta projekty farb
Color festival projektowanie etykiet farb
Color festival etykieta projektowanie farb
Color Festival projekty etykiety farby