Projekty logo produktu - suplement diety SuperSlimin

Dla stworzonej przez nas marki MediCan zaprojektowaliśmy kolejny suplement diety – SuperSlimin. Naszym zadaniem było wymyślenie nazwy, opracowanie logo produktu oraz zaprojektowanie opakowania (które można zobaczyć tutaj). Postawiliśmy na czytelną typografię podkreśloną przez odpowiednio dobraną kolorystykę.

Projekty logo produktu - suplement diety Erektoner

Oto kolejny projekt logo produktu dla suplementu diety, który wykonaliśmy dla MediCan. Tym razem jest to suplement diety wspomagający erekcję. Stworzona przez nas nazwa to Erektoner. Kluczowym elementem logo jest strzałka nawiązująca do symbolu Marsa, wychodząca z litery “k”. Projekty opakowań tego suplementu diety można zobaczyć tutaj.

Projektowanie logo produktu - suplement diety Immunicea

Immunicea Junior to suplement diety dla dzieci wspomagający odporność w okresach szczególnego zagrożenia przeziębieniami. Zaprojektowaliśmy logo kolorowe, ale nie infantylne. Oprócz tego stworzyliśmy opakowania oraz maskotki produktów, które można zobaczyć tutaj.

Projektowanie logo produktu - producent suplementów diety

MediCan to marka suplementów diety dla której oprócz projektu logo marki wykonaliśmy serię projektów logo produktu oraz komplet opakowań. Logo MediCan stanowi połączenie medycznego podejścia z ciepłem ludzkiego serca – co podkreśla troskę z jaką producent dba o swoich klientów.

Projektowanie logo produktu - artykuły budowlane

Budar to linia produktów budowlanych obejmująca m.in. gładzie, gipsy, tynki, lakiery, bejce, farby i grunty. Oprócz projektu logo wykonaliśmy także projekty opakowań, które można zobaczyć tutaj.

Projektowanie logo produktu - żarówki

LUX to marka żarówek dla której wykonaliśmy nie tylko logo produktu, ale także projekty opakowań (które można zobaczyć tutaj). Nasz projekt logo skupia się na prostocie i czytelności. Ucięte skośnie ścianki obramowania napisu nawiązują do kierunku padania światła.

Projekt logo produktu - elektronika

MOTH to linia produktów audio, w skład której wchodzą na razie słuchawki. W planach jest poszerzenie asortymentu o kolejne produkty. Zaprojektowane przez nas logo jest lekko niesztampowe, ponieważ zdecydowaliśmy się na ręczne wykreślenie liter.

Projekt logo produktu - artykuły dla dzieci

Zostań Artystą to seria produktów firmy Alexander. Są one kierowane do dzieci i młodzieży a ich zadaniem jest pobudzanie i wspieranie kreatywności. Dlatego też logo jest dynamiczne, z dodaną ilustracją i wyrazistymi kolorami.

Projekty logo produktu - proszek do prania

Czyścik to stworzona przez nas marka produktów czystości. Oprócz projektu logo zajęliśmy się również stworzeniem nazwy produktu. Wymyśliliśmy nazwę swojską, ponieważ takie było oczekiwanie klienta. Logo jest przyjazne, miłe, ciepłe.

Projekty logo produktu - chemia gospodarcza

Solen to inna stworzona przez nas marka środków czystości. Tutaj także stworzyliśmy nazwę produktu. Zgodnie z oczekiwaniami klienta jest ona uniwersalna i umożliwia promocję produktu także poza granicami Polski. Nasz projekt logo jest klarowny i doskonale wpisuje się w standardy tego segmentu rynku.

Projekt logo produktu dla marki Orzeł

Orzeł to marka artykułów domowych, w skład których wchodzą między innymi gąbki, zmywaki, worki na śmieci, podpałki i inne. Odświeżyliśmy stare logo nie rezygnując z wizerunku orła, ale uwspółcześniając jego przedstawienie. Dzięki temu otrzymaliśmy projekt świetnie sprawdzający się w praktyce, czyli na opakowaniach i etykietach!