GG Legal - projektowanie katalogów firmowych
Klient: Góralski&Goss Legal

Góralski&Goss to niezależna spółka prawnicza świadcząca szeroką gamę usług prawnych i doradczych na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, instytucji finansowych, podmiotów publicznych oraz osób prywatnych. Kancelaria posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej międzynarodowych koncernów działających w sektorze budowlanym oraz energetycznym, w tym podmiotów chińskich, amerykańskich, niemieckich i hiszpańskich.

Naszym zadaniem było stworzenie projektu katalogu prezentującego ofertę kancelarii zagranicznym odbiorcom. Katalog miał wyróżniać niecodzienny format (28×28 cm), estetyczny wygląd i duży nacisk na stronę wizualną. Teksty są w nim bardzo ważne, ale ponieważ jest ich stosunkowo niewiele to mieliśmy dość dużą swobodę w kwestii grafiki. Zaprojektowany przez nas layout katalogu nawiązuje do strony internetowej klienta. Stąd też motyw latarni morskiej oraz “pikselowy” filtr na niektórych zdjęciach oraz szaro-granatowa kolorystyka.

Ponieważ szata graficzna jest tak ważnym elementem tego projektu – zarówno pod względem zajmowanej powierzchni jak i siły oddziaływania na widza – najwięcej czasu poświęciliśmy na znalezienie odpowiednich zdjęć. Takich, które będą idealnie pasować do poszczególnych działów i wzmacniać działanie tekstu.

Ostatecznym efektem jest klarowny, schludny i elegancki projekt katalogu świetnie prezentujący kancelarię Góralski&Goss Legal. Zajęliśmy się także drukiem i dostarczyliśmy klientowi kompletny nakład.

Zakres prac: projekt katalogu produktów, druk katalogów.

GG Legal - projektowanie katalogu firmy
GG Legal - projektowanie katalogów firmy
GG Legal - projektowanie prezentacji firmy
GG Legal - projektowanie prezentacji firmowej
GG Legal - projekt katalogu biznesowego
GG Legal - projekt katalogu prawniczego
GG Legal - projektowanie katalogu prawniczego