Projekt katalogu prawniczego
Oto projekt katalogu dla kancelarii prawniczej Halaga Partners. Zajmuje się ona szeroko pojętą obsługą prawną obejmującą prawo spółek, farmaceutyczne, budowlane, telekomunikacyjne i wiele innych. Zaprojektowane przez nas logo i katalog tworzą spójną całość. Postawiliśmy na minimalizm, odeszliśmy od wszechobecnych symboli prawniczych, projekt dostał dużo oddechu i wolnej przestrzeni. Całość posługuje się biało-szaro-niebieską kolorystyką, ale nie epatuje chłodem.

Na marginesie każdej strony znajduje się opis specjalisty w danej dziedzinie, który w Halaga Partners jest odpowiedzialny właśnie za ten dział. Zaproponowana stylistyka portretów jest biznesowa, ale nie przesadnie sztywna. Pod nią znajduje się krótka notka biograficzna przybliżająca sylwetki poszczególnych osób. Dzięki temu nie będą oni obcy dla swoich klientów. Pozostałe zdjęcia użyte w katalogu służą podkreśleniu profesjonalnego charakteru kancelarii. Zostały dobrane tak, by tworzyć spójną całość, a ich kolorystyka została ujednolicona.

Dużym wyróżnikiem tej publikacji są odpowiednio dobrane cytaty: profesjonalne, ale nastawione na troskę o dobro człowieka, a nie reklamę kancelarii. Dzięki temu zaprojektowany przez nas katalog nie będzie zwykłą reklamą, ale także nośnikiem ciekawej wiedzy. I przy okazji poinformuje obecnych klientów kancelarii o pełnym zakresie jej usług.

Zakres prac: projekt katalogu produktów, projekt logo firmy.

Projekt katalogu dla kancelarii prawniczej Halaga Partners
Projektowanie katalogu prawniczego
Projektowanie katalogu prawniczego Łódź
Projektowanie katalogów prawniczych
Projektowanie broszur prawniczych
Projektowanie broszur dla prawnika
Projekt broszury prawniczej