“Czas potrzebny na przygotowanie projektów oceniamy jako idealny. Zawsze szybka reakcja i pomoc w sytuacjach z bardzo napiętym timingiem. Doceniamy profesjonalizm, kulturę współpracy, zaangażowanie, rozumienie ‘briefu bez briefu’. Ta współpraca jest dla mnie przyjemnością.

Dariusz Kaźmierczyk - Brand Manager

JNT GROUP


„Ekspresowa, płynna i wsparta pomysłami własnymi studia Kółko i krzyżyk współpraca godna polecenia! Jakość niewymagająca korekt, powstała na bazie wieloletniego doświadczenia. Kreatywność bez ograniczeń. Łatwość komunikacji i wyczucia potrzeb klienta. Innymi słowy – jesteśmy bardzo zadowoleni!”

Joanna Wólczyńska - kierownik marki Detramax
Novascon Pharmaceuticals

Piątka z plusem. Raz przekazałem przetłumaczone na angielski teksty do rozbudowanej gry planszowej (teksty na pudełku, planszy, żetonach, obszerna instrukcja, sporo kart z poleceniami, mocno specjalistyczny język) i nazajutrz otrzymałem gotowy komplet materiałów, na których nie znalazłem ani jednego graficznego czy tekstowego błędu.

Nie przypominam sobie innego takiego przypadku w mojej ponad 10-letniej karierze redakcyjno-wydawniczej.”

Piotr Trusiewicz - export director
Z.P. Alexander

„Jakość projektów i ogólne zadowolenie ze współpracy oceniamy bardzo wysoko.

Najbardziej podoba nam się profesjonalizm w podejściu do pracy + zwracanie uwagi na istotne szczegóły, które często są pomijane przez konkurencję.”

– Michał Świeca
ICOM Poland

„Szczególnie doceniamy jakość projektów, które oceniamy na 9,5/10. Czas potrzebny na przygotowanie projektów spełnia nasze oczekiwania, a na pewno już w przypadku projektów pilnych.
Dlatego nie korzystamy z usług innych studiów graficznych.

Damian Pilich - prezes zarządu
Bellis Pharma

„Bardzo dobra jakość projektów, brak zastrzeżeń co do terminowości.
Szczególnie doceniamy poświęcenie i dotrzymywanie terminów.

Damian Mańkowski - Spec. ds. marketingu
Nexon Pharma

„Jakość projektów stoi na najwyższym poziomie, w zgodzie z najnowszymi trendami, zgodnie z ustaleniami na etapie briefu. Szczególnie doceniamy otwartość, umiejętność słuchania, wysoki poziom kontaktu zarówno przez mail, jak i telefon. Dziękujemy za współpracę.”

Jakub Olszewski - właściciel marki Oh!
Olson

„Wysoki poziom przygotowywanych projektów. Szczególnie cenimy jakość i kreatywność. Całą współpracę oceniamy bardzo dobrze. 
Odczuliśmy zauważalną różnicę w sprzedaży. Dziękujemy za solidną robotę.

Janusz Rusnak - właściciel marki Smak Raju
Inter-Styl

“Zrealizowaliśmy z powodzeniem kilka projektów, które trafiły na rynek i spotkały się z jak najlepszym odbiorem. Możemy szczerze polecić Kółko i krzyżyk w zakresie projektowania graficznego. Projekty, które otrzymaliśmy stoją na wysokim poziomie, jakość obsługi jest również bardzo miłym zaskoczeniem.”

– Tomasz Bizoń - kierownik marketingu
PolHun