O nas - studio graficzne

O nas

Studio graficzne - o nas

Co robimy w tej grze?

Jesteśmy (oczywiście) młodym, ale doświadczonym zespołem. Na rynku od 2010 roku, przez pierwsze 5 lat działaliśmy jako xixi Studio. Pod koniec 2015 roku dojrzeliśmy jednak do odważnej decyzji i zmieniliśmy nazwę, logo i język komunikacji. Kółko i krzyżyk idealnie oddaje nasze podejście do projektowania. Bo projektowanie to gra. Gra z odbiorcą. Gra o jego uwagę i zainteresowanie. I gra o jego decyzje zakupowe. Staramy się, by była to gra ciekawa dla wszystkich uczestników, przyjemna i dająca satysfakcję. Bo kupowanie produktów może być ciekawe i wnosić uśmiech na twarz. A my pomagamy naszym klientom w budowaniu marek, które będą jak najlepiej postrzegane przez odbiorców.

Gigantyczne doświadczenie

Możemy to powiedzieć bez wahania. Mamy ogromne doświadczenie. Projektowaliśmy dla największych polskich i zagranicznych marek. Wprowadziliśmy na rynek setki (a może nawet ponad tysiąc) produktów. Tworzyliśmy marki od nowa, prowadziliśmy rebrandingi, refreshingi, opracowywaliśmy nazwy produktów. Oferujemy szeroką gamę usług, starając się spełniać wszystkie wymagania naszych klientów. Nie jesteśmy agencją reklamową full service, ale pomagamy naszym klientom w niezliczonej ilości rzeczy. Od wymyślenia nazwy i opracowania logo, przez projekt opakowania po projekty katalogów, materiałów reklamowych, folderów, ulotek, banerów, roll-upów, wobblerów, standów, ulotek, reklam prasowych, plakatów, teczek i niemal wszystkich innych materiałów drukowanych.

Studio graficzne Łódź

Trochę techniki

O nas - sprzęt do tworzenia grafiki

Profesjonalny sprzęt

Pracujemy na szybkich komputerach podłączonych pod profesjonalne zasilacze awaryjne APC ES 700, które gwarantują bezproblemową i sprawną pracę. Profesjonalne monitory Eizo, skalibrowane, zapewniają wierną reprodukcję barw. Dedykowane specjalistom tablety graficzne Wacom Intuos pozwalają nam na tworzenie ilustracji od razu cyfrowo, na ekranie komputera.

Nowoczesna tradycja

Pracujemy tylko na legalnym oprogramowaniu, korzystamy z Photoshopa, Illustratora, InDesigna, Acrobata i kilku innych. Ponieważ znamy je na wylot  – żadne zagadnienie projektowe nie jest ponad nasze siły. Z drugiej strony wciąż korzystamy z ołówków, kartek, nożyczek. Nie potrafimy myśleć o projekcie bez kartki papieru. To ona jest fundamentem  każdego naszego projektu. Każda nasza praca zaczyna się od pierwszej kreski.

O nas - projektowanie graficzne
Studio graficzne - bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane są archiwizowane na przechowywanych niezależnie nośnikach, pozwala to uzyskać najwyższe bezpieczeństwo Państwa plików. Wszystkie wykonane przez nas projekty są przechowywane w naszym archiwum przez okres minimum 12 miesięcy od ostatniego wspólnego projektu. Zawsze jesteśmy pod mailem i telefonem – nie muszą się więc Państwo bać, że nagle zniknie kontakt z nami, lub zapadniemy się pod ziemię.