Agencja brandingowa Łódź - studio graficzne Kółko i krzyżyk

Jakie są nasze kompetencje?


Jesteśmy zespołem kreatywnych i utalentowanych ludzi, którzy specjalizują się w projektowaniu opakowań i materiałów reklamowych. Nasze studio graficzne działa od 2010 roku i w tym czasie obsłużyło dziesiątki klientów tworząc dla nich tysiące projektów. Posiadamy bogate i zróżnicowane doświadczenie, część z nas jest absolwentami łódzkiej ASP, ale nie zamykamy się tylko na środowisko artystyczne. Liczą się dla nas umiejętności i wyobraźnia!

Dbamy o bycie na czasie


Ponieważ pasjonujemy się tym, co robimy, to nieustannie rozwijamy swoje zdolności. Uczestniczymy jako słuchacze w prelekcjach, wykładach, konferencjach, szkoleniach na temat projektowania. Ekspert Marketingu, 4 warstwy prezentacji, Elements Talk, PGD Talks – to tylko niektóre z nich. Wielokrotnie w ciągu roku odwiedzamy branżowe targi poszukując nowości projektowych, nowinek technologicznych, trzymając rękę na pulsie. Tworząc projekty dla firm z bardzo różnych branż możemy proponować naszym klientom nowatorskie rozwiązania podpatrzone w zupełnie innych segmentach rynku. To pomoże Ci utrzymać przewagę nad konkurencją!

Znamy się na rzeczy


Jesteśmy zapraszani w roli prelegentów na konferencje i targi branżowe: kosmetyczne, suplementów diety, opakowaniowe, farmaceutyczne i inne. Udzielamy eksperckich wypowiedzi z dziedziny projektowania graficznego i projektowania opakowań do rozmaitych czasopism i portali internetowych. Publikujemy cykliczne artykuły i felietony w czasopismach – m.in. w Świecie Przemysłu Farmaceutycznego, Świecie Druku czy OOH Magazine.
Szukasz “studio graficzne Łódź” – to znaczy, że szukasz nas!

Poznaj nas

Projektowanie opakowań Antoni Łuchniak

Antoni Łuchniak


Właściciel. Account manager. Art director.
Pierwsze wdrożone logo zaprojektował w wieku 10 lat. Od tego czasu ciągle coś bazgrze, szkicuje, a czasem nawet projektuje. Źle mu się myśli bez kartki papieru i ołówka. W pierwszej poważnej pracy zetknął się z projektowaniem opakowań i miłość do tego tematu została mu po dziś dzień. W międzyczasie został absolwentem łódzkiej ASP, uczęszczał do włoskiej Accademia Belle Arti w L’Aquila, oraz Örebro Konstskola w Szwecji. Później pracował dla takich marek jak Electronic Arts, Biedronka, Philips, by w 2010 roku założyć studio graficzne później znane jako Kółko i krzyżyk. Gdyby był fontem byłby to Noir.
Projektowanie opakowań Antoni Łuchniak

Katarzyna Wolfigiel


Projektantka graficzna.
XXX Zawsze pod telefonem, doradzi, poradzi, odradzi (jeśli będzie trzeba). Możesz pisać i dzwonić z każdym problemem. Specjalizuje się w projektowaniu opakowań suplementów diety oraz w projektowaniu publikacji. Nieustannie zaprząta go dbanie o hierarchię informacji w projektach i udoskonalanie procesu kreatywnego.
Absolwent łódzkiej ASP, uczęszczał do włoskiej Accademia Belle Arti w L’Aquila, oraz Örebro Konstskola w Szwecji. Pracuje w agencjach reklamowych od 2008 roku.
Projektowanie opakowań Antoni Łuchniak

Marta Grabowska


Projektantka graficzna. Ilustratorka.

Przyszła do nas w erze jurajskiej i skuszona kawą została na długie lata. Uważa, że świat bez tabletu graficznego, salsy i podróżowania byłby smutnym miejscem. W pracy uwielbia etap wstępnego projektowania i pierwszych propozycji projektów – wtedy szaleje bez opamiętania. Lubi tworzyć projekty graficzne etykiet, szczególnie tych z branży winiarskiej, ilustracje i fotomontaże. Gdyby była fontem byłby to Boston lub Bebas neue. W wolnych chwilach tworzy własny komiks (którego nieco się wstydzi, bo najlepiej rysuje jej się sceny akcji, strzelanin i polowań na potwory – a to takie mało intelektualne tematy).

Projektowanie opakowań Antoni Łuchniak

Daria Siuta


Projektantka graficzna.
Najmłodsza w zespole wnosi tak niezbędny powiew świeżości i młodego spojrzenia.
Absolwent łódzkiej ASP, uczęszczał do włoskiej Accademia Belle Arti w L’Aquila, oraz Örebro Konstskola w Szwecji. Pracuje w agencjach reklamowych od 2008 roku.

Studio graficzne Łódź. Zajmujemy się takimi obszarami jak: projektowanie opakowań, projektowanie etykiet, branding produktu, tworzenie key visuali, projektowanie materiałów reklamowych. Jesteśmy zespołem specjalistów, którym zawsze zależy na tym, co projektują. Wybierając nasze studio graficzne masz pewność, że Twoje projekty są w dobrych rękach.