Sulima wódka branding

Przyświecała nam myśl, by ten brand posiadał coś wyjątkowego, zanurzonego w lokalnej tradycji. Ale nie w sposób nachalny i przaśny, lecz szlachetny i nietuzinkowy. A zarazem na tyle czytelny, by nie był potrzebny doktorat z kulturoznawstwa, by od razu zorientować się jakie jest pochodzenie danego alkoholu.
Rodzaj projektu:
Etykiety
Key Visual
Materiały reklamowe
Branża:
Alkohole

Dlatego wódka Sulima, występująca w dwóch wersjach, posiada klasyczne polskie elementy wzbogacone nowoczesnym dizajnem. Zależało nam na stworzeniu brandu, który będzie osadzony w tradycji, ale pozbawiony ludycznych elementów. I dokładnie taki efekt osiągnęliśmy. Projektowanie etykiet na wódkę Sulima wymagało połączenia różnych talentów: zarówno wiedzy historycznej, kulturowej jak i talentu graficznego.

logo produktu
key visual
projektowanie etykiet wódki

Sulima – branding wódki

Punktem wyjścia było określenie wrażenia, jakie chcieliśmy osiągnąć. Chodziło o polski charakter, oryginalnej, tradycyjnej wódki, ale bez typowych widoków czy polskiej flagi. Dlatego wybraliśmy nazwę Sulima, która wywodzi się z jednego z polskich herbów szlachecki. Pierwsze wzmianki o nim sięgają 1352 roku. Sulimy używał Zawisza Czarny. Poszukując graficznych środków wyrazu wybraliśmy proste zdobienia oraz kształt nawiązujący do skrzydeł. Nad całością umieściliśmy orła nawiązującego do polskiego godła a także herbu Sulima. Całości dopełnia sleeve wchodzący na szyjkę i zwieńczony nakrętką w odpowiednim kolorze. Projektowanie etykiet na wódkę Sulima to była ciekawa nauka historii.

Korzystając z nowoczesnych elementów graficznych zaprojektowaliśmy etykietę nawiązująca do średniowiecznego herbu, ale nie odtwarzającą go w sposób dosłowny.

projekt etykiety na wódkę
projektowanie etykiet wodka
projektowanie materialow reklamowych

Alkohol to nie tylko etykieta

Oczywiście najważniejszy jest jego smak. Ale ponieważ wiemy, że wygląd opakowania wpływa na smak produktu, to mamy świadomość jak ważna jest etykieta dla powodzenia produktu na rynku. Projektowanie etykiet na wódkę Sulima, to niejedyne działania, które podjęliśmy. Wsparcie POS jest nieocenione, podobnie jak obecność w internecie. Dlatego przygotowaliśmy także key visuale i przepiękne zdjęcia produktowe podkreślające charakter wódki Sulima. Branding wódki to sprawa złożona i wymagająca dużego wyczucia. Całość uzupełniliśmy także koszulkami, by klienci mogli otrzymać gratis podczas akcji promocyjnych.

projekt key visual
projektowanie key visuali agencja brandingowa
etykieta na wodke
key visual wodki alkoholu
projekt key visual
projektowanie brandu
projektowanie etykiet na alkohol

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu etykiety dla wódki? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce projekt i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc! Branżę alkoholową znamy doskonale i z przyjemnością wprowadzimy Twój produkt na kolejny poziom!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/barmanska-gotowe-etykiety-komplet.jpg

  Barmańska – odświeżenie etykiet

  Rodzaj projektu:
  Etykiety
  Branża:
  Alkohole
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/el-carlino.jpg

  El Carlino – projekty etykiet na wino

  Rodzaj projektu:
  Ilustracje
  Branża:
  Alkohole
  Zobacz projekt