Detramax – projektowanie materiałów reklamowych

Współpracę z marką Detramax rozpoczęliśmy w 2015 roku. Na przestrzeni kilku lat zrealizowaliśmy szereg kreacji reklamowych dla tej marki. Kluczową wytyczną było to, by utrzymać medyczny, profesjonalny charakter całości, dbając zarazem o czytelne przekazanie najważniejszych informacji. Do tego doszła konieczność utrzymania spójności wszystkich kreacji i rozpoznawalności marki.
Rodzaj projektu:
Materiały reklamowe
Branża:
Leki i suplementy diety

Zadanie

Działania obejmowały wiele rozmaitych mediów: plansze tv, projekty reklam prasowych, projektowanie ulotek, projekty folderów, wobblerów, toreb reklamowych, ekspozytorów, plakatów. Powstała w ten sposób szeroko zakrojona kampania reklamowa obejmująca szerokie spektrum nośników.

projektowanie materiałów reklamowych łódź

Szerokie działania

Projektowanie materiałów reklamowych dla marki Detramax obejmowało szeroką gamę środków. Kampania składała się między innymi z reklam tv w formie statycznych plansz. Reklamy te wyświetlane były nie tylko w telewizji, ale także serwisach streamingowych.

projektowanie materiałów do reklam

Starannie przygotowane

Poznając dobrze schematy działania i obostrzenia funkcjonujące w przypadku Detramaxu mogliśmy rozpocząć projektowanie materiałów reklamowych, które były spójne, ale zarazem nie były monotonne. Dzięki temu każdy druk miał swoje indywidualne cechy, dostosowane do konkretnych informacji, które musieliśmy w nim zawrzeć.

reklama prasowa suplementu diety

Reklamy prasowe

Reklamy prasowe rządzą się swoimi prawami. W zależności od miejsca publikacji możemy sobie pozwolić na mniej lub bardziej specjalistyczne słownictwo, krótsze lub dłuższe slogany, więcej lub mniej danych. Sztuką jest odpowiednie dopasowanie komunikatu do czytelnika.

projekt nadruku na opakowanie zbiorcze

Plansze TV

Plansze reklamowe do tv prezentują 3 główne produkty z serii Detramax. Każdy oznaczony jest indywidualnym kodem kolorystycznym a jego zastosowanie i kluczowe zalety opisane są hasłowo. Dzięki temu na małej planszy reklamowej udało się umieścić dużo treści zachowując porządek i czytelność.

projekt folderu reklamowego

Druki reklamowe

Aby dotrzeć zarówno do farmaceutów jak i do klientów końcowych należało przygotować szereg materiałów reklamowych takich jak ulotki, foldery, broszury. Dzięki temu można zareklamować się w różnych miejscach w zależności od grupy docelowej.

Zarówno język komunikacji jak i ilość danych i statystyk medycznych były zróżnicowane w zależności od tego czy materiały reklamowe były adresowane do klientów końcowych czy też do farmaceutów.

Linia produktów

Korzystając z popularności suplementu Detramax zdecydowano się wprowadzić do sprzedaży również rajstopy uciskowe i podkolanówki, by móc zaoferować klientom całościową opiekę i kompleksowo zadbać o poprawę krążenia żylnego nóg. Mając to na uwadze przygotowaliśmy stosowne projekty reklam prasowych, które prezentowały poszerzoną gamę produktów.

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu opakowania dla swojego suplementu diety? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce projekt i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc! Z przyjemnością wyniesiemy Twój produkt na wyższy poziom.

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/01/gardimax-baner-1.jpg

  Gardimax – odświeżenie opakowań

  Branża:
  Leki i suplementy diety
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/85-novascon-opakowania.jpg

  Novascon – opakowania suplementów diety

  Branża:
  Leki i suplementy diety
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/melistan-suplementy-diety-opakowania-1.jpg

  Wegafarm – opakowania suplementów diety

  Branża:
  Leki i suplementy diety
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/opakowanie-farmaceutyczne-hepafit-slim-wegafarm.jpg

  Wegafarm – projektowanie opakowań suplementów diety

  Branża:
  Leki i suplementy diety
  Zobacz projekt