Co robimy

Projektowanie opakowań

To nasza specjalność: projekty opakowań, które przyciągają, wspierają sprzedaż i skłaniają do zakupów. Szczególną radość odnajdujemy w tworzeniu kreacji, które spełniają potrzeby naszych klientów.

Dzięki temu, że stworzyliśmy niezliczoną ilość opakowań, możemy szybko i skutecznie przygotować Twoje nowe opakowania. Takie, które przyczynią się do wzrostu sprzedaży Waszych produktów. Tak działają dobre opakowania!

Projektowanie etykiet

Butelki, słoiki, tuby, torby, doypacki – każde z tych opakowań potrzebuje etykiety. Zaprojektujemy takie etykiety, że klienci będą po nie sięgać z uśmiechem na ustach. Doradzimy w kwestii zdobień, hierarchii informacji, czy na temat pozycjonowania produktu za pomocą projektu graficznego. Możesz mieć pewność, że nasze etykiety są nie tylko ładne, ale też skuteczne. A skuteczne projekty etykiet to takie, które zwiększają sprzedaż Twoich produktów.

Key Visual

Key Visual to pomysł na reklamę Twojej marki. To graficzne przedstawienie tego, co chcesz sprzedać. Wiemy jednak, że nie sprzedajesz po prostu produktu. Sprzedajesz obietnicę. Producenci samochodów od wielu lat nie handlują pojazdami. Sprzedają emocje, marzenia, aspiracje. I takie są ich reklamy oraz przekaz. Spójne z tym, co obiecują swoim klientom. Jeśli więc potrzebujesz zareklamować swój produkt, to niezbędny będzie Ci Key Visual.

Materiały reklamowe

Chociaż rozdawanie ulotek na rogu ulicy i wysyłanie do klientów kilogramowych katalogów odchodzą powoli do lamusa, nie oznacza to, że wszystko jest teraz cyfrowe. Nadal przydają się stare dobre materiały reklamowe. Katalogi, reklamy, billboardy, wobblery, wszelkie POSy, koszulki, nadruki na Twoje auta. Co tylko potrzebujesz. Jeśli da się to wydrukować, my to zaprojektujemy.

Identyfikacja wizualna

Bez względu na to, czy masz firmę, czy wartościowy produkt – potrzebujesz dla nich rozpoznawalnego i charakterystycznego logo, które wyróżni Was na tle konkurencji i pozwoli klientom łatwo Was znaleźć. Jednak brand to nie tylko logo. To cały język komunikacji. Startujesz z nowym przedsięwzięciem, a może chcesz odświeżyć dotychczas funkcjonujący branding – możesz na nas liczyć!

Strategia marketingowa produktu

Każdy produkt radzi sobie lepiej, gdy jest wypuszczony na rynek w sposób przemyślany i zaplanowany. Strategia marketingowa jest niezbędnym elementem sukcesu większości marek, o których słyszałeś. Pomyśl o niej jak o mapie, która pokazuje Ci, gdzie chcesz dojść i którędy. Prawda, że w ten sposób łatwiej osiągać cele? Pomożemy Ci przemyśleć i wytyczyć strategię dla Twojego produktu, a potem ją wdrożyć!

Kółko i krzyżyk to agencja reklamowa z Łodzi. Jesteśmy jedną z kilku firm w Polsce, które specjalizują się w projektowaniu opakowań. I w szeroko pojętym brandingu produktu. Oznacza to, że otrzymasz od nie tylko projekt opakowania czy etykietę. Naszą specjalnością jest projektowanie opakowań i etykiet, ale to nie wszystko! Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wsparcia dla Twojego brandu, produktu lub firmy. Naming (wymyślanie nazw), logo, identyfikację wizualną, key visuale, wszelkie formy reklamy i materiałów promocyjnych. Wytyczymy strategię marketingową dla Twojego produktu i pomożemy Ci z jej wdrożeniem. A jeśli będziesz potrzebować projektu gry planszowej, by wzmocnić promocję swojej firmy, to również możesz na nas liczyć!

Kółko i krzyżyk to nie tylko projektowanie opakowań w mieście Łódź, ale kompleksowe podejście do Twojego produktu, firmy i usług.