Haribo – Akademia Misia Haribo

Haribo we współpracy m.in. z firmą Alexander oraz National Geographic Polska rozpoczęło XIII edycję konkursu dla dzieci i nauczycieli wychowania przedszkolnego. W 2014 roku przedszkola biorące udział w konkursie otrzymały bezpłatny zestaw kreatywny, w którego skład wchodzi: edukacyjna gra planszowa w formie puzzli, płyta CD, instrukcja, pionek.
Rodzaj projektu:
Ilustracje
Opakowania
Branża:
Dziecięce
projekt pudelka gra planszowa

Projektowanie gier planszowych to jedna z naszych specjalności. Zajmujemy się tym od samego początku naszej działalności i zaprojektowaliśmy setki gier. Tym razem we współpracy z Haribo oraz psychologami dziecięcymi wykonaliśmy m.in. szczegółową, bajkową mapę świata będącą zarazem planszą, po której należy się poruszać pionkiem, ilustrowaną instrukcję, kopertę na CD, nadruk na CD oraz pudełko. Projekt gry dla dzieci wyszedł świetnie. Gra spodobała się zarówno przedszkolakom jak i ich opiekunkom. Do udziału w zabawie zgłosiła się rekordowa liczba 2400 placówek! Szczęśliwi zwycięzcy zostali obdarowani upominkami od firm Haribo i Alexander. W ramach tego projektu stworzyliśmy również puzzle z Misiem Haribo, które były jedną z nagród.

projekt planszy do gry planszowej

Naszym zadaniem było opracowanie opakowania zgodne z brandbookiem klienta i key visualem, który powstał na potrzeby kampanii. Ponadto opracowaliśmy też elementy gry: instrukcję, kopertę i nadruk na płytę, pionek i, przede wszystkim, planszę. Ale to nie wszystko. Projektowanie gier planszowych to proces kompleksowy, dlatego zaprojektowaliśmy mechanikę gry, która miała za zadanie uczyć dzieci ciekawostek na temat świata. Najważniejszym elementem była właśnie ilustrowana plansza, wykonana specjalnie na zamówienie Haribo. Pokazuje ona ciekawe zwyczaje cechujące niektóre z ludów zamieszkujących poszczególne kontynenty. Celebruje w ten sposób różnorodność, pokazując zarazem ile wspólnego mają ludzie żyjący w różnych miejscach Ziemi.

projektowanie gier planszowych

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu opakowania dla produktów dziecięcych? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce temat i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc! Z przyjemnością wprowadzimy Twój produkt na kolejny poziom!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/118-goracy-ziemniak-projektowanie-opakowan-dla-dzieci.jpg

  Gorący Ziemniak – projekt gry planszowej

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/01/kultowi-bohaterowie-pokolen-ilustracje-na-opakowanie.jpg

  Kultowi Bohaterowie Pokoleń – projekty opakowań zabawek

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt