City Sailor – etykiety do miksów koktajlowych

City Sailor to bardzo ciekawy koncept: możesz kupić litrową butelkę gotowego miksu koktajlowego wykonanego z najwyższej jakości składników. W środku każdej butelki znajdziesz starannie dobrane kompozycje alkoholi. Po wymieszaniu z różnymi dodatkami (np. wodą gazowaną, sokiem, tonikiem, czy colą) otrzymasz fantastyczne, zróżnicowane drinki.
Rodzaj projektu:
Branding produktu
Etykiety
Key Visual
Branża:
Alkohole

Co ciekawe, w zależności od tego, z jakimi dodatkami i w jakich proporcjach wymieszasz City Sailor – otrzymasz zupełnie inny efekt końcowy! Nie zawsze będą to znane, klasyczne drinki, ale dzięki temu możesz eksperymentować i znaleźć swój idealny smak.

projektowanie key visual
projektowanie key visuali
City Sailor projektowanie kv agencja
projekt kv agencja reklamowa

Projektowanie etykiet dla napojów alkoholowych

Z jednej strony rynek napojów typu “gotowe drinki” jest już dość mocno zapełniony. Z drugiej strony gotowe miksy koktajlowe są produktem nowym, jeszcze niezbyt popularnym. Dlatego myśląc o kodach wizualnych dla City Sailor szukaliśmy czegoś nowego, a zarazem nieco znajomego. Nie interesował nas kierunek typowo alkoholowy. Nie chcieliśmy też iść w kierunek soft-drinków. Postanowiliśmy więc nieco zahaczyć o stylistykę pojawiającą się czasem w etykietach gotowych drinków, ale nieco ją przełamać.

Całość cechują żywe kolory, odważna typografia i apetyczne ilustracje.

Etykieta projekt
branding produktu
studio graficzne opakowania
studio graficzne łódź

Etykiety na napoje City Sailor

Wszystkie cztery warianty smakowe mają dobraną odpowiednią nazwę, kolorystykę podstawową i uzupełniającą oraz ilustracje naprowadzające klientów na to, jaki mniej więcej będzie smak docelowych drinków. Projektowanie etykiet alkoholu lub miksów takich jak City Sailor wymaga przemyślanego podejścia do tematu.

projektowanie reklam billboard

Wszechstronność City Sailor polega na odpowiednio dobranej kompozycji alkoholi. Dodając do niego tylko wody gazowanej, soku, czy toniku, możemy otrzymać przepyszne drinki! Dodając zaś syropy barmańskie, możemy otrzymać niebanalne shoty!

To właśnie ta wszechstronność świadczy o sile pomysłu pod nazwą City Sailor. Klienci kupujący dotychczas gotowe drinki na swoją imprezę, byli do tej pory ograniczeni tylko do jednego efektu końcowego. Dzięki City Sailor stają się bardziej elastyczni, a impreza może mieć więcej niż jedno oblicze!

projektowanie reklam agencja

I właśnie ten nietypowy charakter chcieliśmy oddać za pomocą naszych etykiet. Będących połączeniem estetyki produktów alkoholowych, napojów, soków i klasycznych syropów barmańskich. Zależało nam na etykietach prostych, czytelnych, ciekawych. W połączeniu z odpowiednio dobraną butelką, tworzą one całość na którą po prostu dobrze się patrzy.

key visual projektowanie
agencja brandingowa lodz

Etykiety na alkohol

Odrębną sprawą była sama nazwa i logo City Sailor. Tworząc ją postanowiliśmy zabawić się znaczeniami. Jak jest dobra impreza, to nieco buja, prawda? A gdzie buja najlepiej? Na statku. A kogo można spotkać na statku? Marynarza! Zostań więc miejskim marynarzem i tanecznym krokiem rzuć się w ocean imprez.

projektowanie reklam billboard

Gdy już dobraliśmy nazwę, przeszliśmy do opracowania graficznego logo produktu, a także opracowania sloganu. Wybór padł na “Premium Spirits” oraz dodatkowy tekst wyjaśniający czym jest produkt: The Coctail Mix. W ten sposób powstała podstawa komunikacji produktu.Po opracowaniu kompletu etykiet przyszedł czas na materiały promocyjne. Oprócz dwóch serii plakatów, których bohaterami są butelki w ciekawych aranżacjach, pojawił się także motyw kobiety z cieniem na twarzy – tajemniczej, żyjącej swoim życiem, według własnych zasad. A co! W końcu projektowanie etykiet alkoholu lub miksów barmańskich to zadanie wymagające swobody i kreatywności.

projektowanie key visuali
jak wygląda key visual
Key Visual co to
projektowanie key visuali

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu opakowania dla swoich produktów? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce projekt i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/barmanska-gotowe-etykiety-komplet.jpg

  Barmańska – odświeżenie etykiet

  Branża:
  Alkohole
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/dark-marina-branding-alkoholu-key-visual.jpg

  Projektowanie etykiet na wódkę Dark Marina

  Branża:
  Alkohole
  Zobacz projekt