projektowanie etykiet piwa agencja j baster

Projekty etykiet na piwo J Baster

Józef Baster to marka z bardzo bogatą historią, sięgającą lat dwudziestych XX wieku. Więcej na jej temat możecie przeczytać tutaj. Gdy więc zgłosił się do nas jeden z potomków pana Józefa, który postanowił wskrzesić dawne rodzinne imperium, nie mogliśmy się doczekać rozpoczęcia prac. Każdy lubi takie przedsięwzięcia, które mają własną historię. Projekty, które mają duszę.

Równolegle pracowaliśmy nad nowym logo JB Browar i nad etykietami. Logo miało nawiązywać do dawnego znaku, którym posługiwał się Baster. Etykieta zaś miała być połączeniem nowoczesności i tradycji.

Baster piwo etykieta
J Baster projektowanie etykiet na piwo
J Baster etykieta na piwo
J Baster Pils projekt etykiety piwa
J Baster projektowanie etykiet piw pils marakuja
J baster etykieta na piwo pszeniczne agencja
etykiety piwa j baster
Baster opakowanie prezentowe piwa projekt

Branding etykiety na piwo

Po prezentacji wstępnych pomysłów klient wybrał jeden z zaproponowanych kierunków. Po drobnych modyfikacjach udało nam się zamknąć prace nad wzorcową etykietą i przejść do opracowania etykiet dla kolejnych smaków. W ten sposób stworzyliśmy projekty etykiet dla piwa w gatunkach: pils, lager, pszeniczne oraz pils mango-marakuja.

Uzupełnieniem etykiet był projekt opakowania typu czteropak. Zaprojektowaliśmy zarówno jego szatę graficzną jak i sam kształt opakowania. W ten sposób powstał rozpoznawalny branding, który został następnie przeniesiony na kolejne przedsięwzięcia: m.in. restaurację.

Zdjęcia pochodzą ze strony Restauracja Baster

opakowanie zbiorcze na piwo baster
J baster agencja branding piwa
baster etykiety na piwo kółko i krzyżyk

Potrzebujesz projektu etykiety dla swojego piwa?

Napisz do nas!