logo produktu kawa toba

Toba – kawa prosto z Indonezji

Toba to kawa pochodząca z malowniczej Indonezji. Naszym zadaniem było stworzenie opakowań oddających egzotyczne pochodzenie produktu. Ciekawych, kolorowych, odważnych, niebanalnych. W ten sposób powstał motyw kolorowych liści na różnych tłach.

Używając tak wyrazistej kolorystyki, mogliśmy od razu rozróżnić poszczególne smaki, zachowując przy tym bardzo dużą spójność całej linii produktów. Na górze opakowania znajduje się duże logo produktu wraz z opisem filozofii marki: małych partii produktów pochodzących z Indonezji, starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy. Z kolei na dole opakowania wygospodarowaliśmy miejsce na szczegóły produktu takie jak nazwa, intensywność, czy data palenia, która może być wpisywana ręcznie białym markerem.

Całość uzupełniliśmy plakatami reklamowymi, które w humorystyczny sposób opowiadają o produkcie i wrażeniach płynących z obcowania z nim. Plakaty te stanowią podstawę do dalszej komunikacji marki, rozciągającej się również na kreacje digitalowe. Oprócz projektowania opakowania powstał więc cały język wizualny marki TOBA, który sprawia, że marka jest rozpoznawalna i widoczna nie tylko na półkach, ale także w swojej komunikacji z klientami.

projektowanie opakowan kawa studio
projektowanie opakowan agencja brandingowa lodz toba
projekt opakowania na kawe toba
projektowanie opakowan kawy toba
projekt etykiety studio graficzne lodz
projekty opakowan na kawe toba
projekty opakowan agencja reklamowa lodz kawa toba
opakowania kawy agencja toba
opakowania kawy studio graficzne lodz

Potrzebujesz projektu opakowania dla swojego produktu?

Napisz do nas!