Branding produktu – Sora

Zdrowe odżywianie to podstawowe paliwo dla naszego organizmu. Zdrowe przekąski i napoje to idealna alternatywa dla czipsów i napojów gazowanych. Dlatego dla marki Sora opracowaliśmy kompleksowy branding – od projektu nazwy, przez projektowanie logo produktu, aż po zaprojektowanie etykiet na soki.
Rodzaj projektu:
Branding produktu
Etykiety
Branża:
Napoje

projektowanie logo produktu Łódź

Branding produktu – Sora

Dzięki tak kompleksowemu podejściu mieliśmy możliwość pełnego panowania nad wizerunkiem produktu, co zaowocowało spójnymi kreacjami. Naszym celem było stworzenie wizerunku marki stawiającej na naturalne składniki, dynamicznej i nowoczesnej.

brand design napoje
projektowanie etykiet na napoje

Etykiety Sora – najważniejsze elementy

Osią wizualną projektów etykiet na kombucze i napoje na bazie yerba mate jest duża nazwa produktu, wyraźne logo oraz opis smaku. Charakterystyczny kształt etykiety sprawia, że jest ona widoczna z daleka. Zastosowaliśmy tu naturalne kolory tła, pozycjonując dzięki temu natychmiastowo etykiety na właściwej półce. W połączeniu z odpowiednio dobranymi barwami uzupełniającymi dało to bardzo ciekawy efekt. Zrezygnowaliśmy z umieszczania na etykietach owoców, by nie zaburzyć czystości przekazu. Projektowanie etykiet napojów Sora wiązało się z koniecznością połączenia elegancji i nowoczesności.

W logo SORA dodaliśmy subtelnie kropkę w literze O, dzięki czemu upodobniliśmy ją tym minimalistycznym zabiegiem do owocu.

projekty etykiet na napoje
studio brandingowe lodz

Co zrobić jeśli nie ma budżetu lub czasu na sesje zdjęciowe?

Bez obaw, przychodzimy z pomocą! Zaprojektowaliśmy serię grafik na media społecznościowe i plakaty. Grafik opierających się na fotomontażach, ponieważ czasem terminy uniemożliwiają czekanie na dostawę etykiet z drukarni. Wtedy trzeba działać równolegle – a zapewniamy, że możesz na nas liczyć w tym aspekcie.

projektowanie etykiet
projektowanie etykiety

Kolorowe etykiety na soki Sora

Oprócz spójnej linii etykiet dla kombuczy i yerby powstała także nieco poboczna linia etykiet dla soków. Opiera się ona na tych samych kształtach i typografii, ale odróżnia mocniejszymi kolorami i minimalistycznymi ilustracjami owoców. W ten sposób powstały projekty bardziej energetyczne, lepiej dopasowane do tego produktu. Bo nie chodzi zawsze o bezmyślną spójność całej gamy produktów, lecz o skuteczność działań promocyjnych poszczególnych linii a nawet poszczególnych produktów. Spójność jest ważna, ale najważniejszy jest czytelny przekaz i estetyczny efekt końcowy.

Branding marki soków SORA okazał się strzałem w dziesiątkę. W ten sposób powstały kreacje ciekawe, nietuzinkowe, widoczne na półce i, co najważniejsze, potrafiące zaciekawić klientów!

Łódź agencja brandingowa

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu etykiety dla swojego produktu? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce projekt i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc! Z przyjemnością wprowadzimy Twój produkt na kolejny poziom!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/b-ro-projektowanie-eko-opakowan.jpg

  B-Ro: branding marki spożywczej

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/projektowanie-etykiet.jpg

  Deli – projektowanie opakowań spożywczych

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/akademia-misia-haribo-projekt-opakowania.jpg

  Haribo – Akademia Misia Haribo

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/sante-opakowania-spozywcze.jpg

  Sante – opakowania płatków śniadaniowych

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt