Tropican – opakowania drinków w puszkach

Tropican to marka smakowitych drinków, którymi możesz się raczyć w ciepłe dni, gdy chcesz się schłodzić i rozkoszować pięknem lata. Równie dobrze możesz też po nie sięgnąć zimą po to, by przywołać wspomnienia minionej przygody. Po prostu uniwersalny produkt! Linia składa się z 3 drinków: Marakuja+Gin+Tonik, Wódka+Limonka+Ananas, Tequila+Pomarańcza.
Rodzaj projektu:
Branding produktu
Ilustracje
Opakowania
Branża:
Alkohole
Napoje

Projektowanie nadruków na puszki

Tworząc kreacje, które będą następnie wykorzystane jako nadruk na puszkach, należy pamiętać o ograniczeniach technologicznych.

Nadruk zdjęć na puszkach jest trudny, a efekty końcowe niełatwe do przewidzenia. Dlatego od razu wiedzieliśmy, że musimy operować płaskimi kolorami i ilustracjami. W ten sposób trudność zmieniliśmy w wyzwanie, a wadę nadruku na puszkach zmieniliśmy w zaletę.

Tropican logo produktu projektowanie
Tropican projekt plakatu
Tropican projekt plakat
Tropican projekt puszki na drink tequila

Nadruki na puszki – branding

Wiemy że płaskie kolory, bez przejść tonalnych, wychodzą w druku na aluminium przepięknie. Soczyste, nasycone, apetyczne. Dzięki temu mogliśmy od początku zaplanować umiejscowienie informacji na puszkach. Wygospodarowaliśmy miejsce na nazwę produktu. Zdecydowaliśmy się na podzielenie logo produktu na 2 wiersze, dzięki czemu jest bardziej czytelne. Taki zabieg pozwolił nam też na lepszą kompozycję całości.

Każdy drink ma swoją kolorystykę i kompletnie inną ilustrację, ale zadbaliśmy również o to, by odpowiednia ekspozycja logo oraz spójna konstrukcja szaty graficznej sprawiły, że całość tworzy spójną i rozpoznawalną linię. Trudno pomylić te drinki z innymi produktami, co jest bardzo dobrą wiadomością w kontekście rozpoznawalności marki.

Każdemu producentowi chodzi przecież o to, by jego produkt odróżniał się na tle konkurencji i był zapamiętywalny. I właśnie taki jest nasz cel – oddawać w Wasze ręce świetne projekty, które przyciągną klientów!

Tropican branding alkoholu drink gin
tropican agencja reklamowa alkohol branding
Tropican projekt kv
Tropican key visual projekt

Autorskie ilustracje i nie tylko

Oprócz autorskich ilustracji całość uzupełniliśmy grafikami promocyjnymi przeznaczonymi do stosowania w mediach społecznościowych, ale także jako np. pocztówki, czy plakaty.

Uzyskaliśmy wakacyjny feeling projektów, lekkość, przewrotność i poczucie dobrej zabawy. Najbardziej dumni jesteśmy z autorskich ilustracji. Dzięki doświadczonym i zdolnym ilustratorom w naszym zespole, nie musieliśmy posiłkować się gotowcami ze stocka. Dzięki temu mamy pewność, że ilustracje, które są tak charakterystycznym elementem puszek Tropican, nie pojawią nigdy na żadnym opakowaniu konkurencji.

Tropican ilustracja agencja brandingowa
Tropican ilustracja etykiety drinki
Tropican logo produktu alkohol
tropican projektowanie puszek alkoholu

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu opakowania dla swojego produktu? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce założenia, wymagane cele i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/barmanska-gotowe-etykiety-komplet.jpg

  Barmańska – odświeżenie etykiet

  Branża:
  Alkohole
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/el-carlino.jpg

  El Carlino – projekty etykiet na wino

  Branża:
  Alkohole
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/branding-kosmetykow-bambino-agencja.jpg

  Bambino – branding produktu

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/sante-opakowania-spozywcze.jpg

  Sante – opakowania płatków śniadaniowych

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt