Projektowanie opakowań baner

Potrzebujesz wysokiej jakości projektów?

Z przyjemnością pomożemy.

Napisz lub zadzwoń teraz!

kontakt@kolkoikrzyzyk.pl

+48 531 622 899

Przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę.
Bez żadnych opłat.

Projekty etykiet na piwo Lubuskie

Projektowanie graficzne opakowań produktu

Oto 3 najważniejsze korzyści, które zyskasz, zamawiając u nas projekt:

Przyciągniemy klientów do twojego produktu

1. Tworzymy projekty, które sprzedają.

Wielu klientów bardziej niż nazwę produktu zapamiętuje jego opakowanie. Gdy szukamy nowego produktu na półce sklepowej to poszukiwania trwają tylko do momentu znalezienia opakowania, które wzbudzi nasze zaufanie. Dopiero potem jakość produktu staje się istotna – gdy trafi on do domu klienta i ma spełnić swoje zadanie. Aby jednak tam w ogóle trafił – musi mu najpierw pomóc odpowiednio dobrane opakowanie. Dlatego przed rozpoczęciem projektowania zawsze dokładnie badamy rynek i rozmawiamy z naszymi klientami, aby wiedzieć do kogo kierować nasze opakowanie i jakim językiem przemówić do klientów docelowych.

Dla 60% klientów opakowanie produktu jest ważne przy podejmowaniu decyzji o zakupie.* Liczba ta nieustannie rośnie.
*Żródło: TNS OBOP

Projekty opakowań suplementów diety
Oszczędzisz na reklamie
komplet projektów opakowań

2. Myślimy praktycznie.

Dla nas opakowanie jest najważniejszym elementem Państwa produktu – bo właśnie w tym aspekcie możemy Was najlepiej wesprzeć. Wiemy, że dobre opakowanie jest ponad dwa razy ważniejsze niż reklama!* Jest nawet ważniejsze niż opinie znajomych.

Dlatego wiemy, że tworząc jak najlepsze opakowania pomagamy naszym klientom oszczędzić znaczne środki na reklamie. Albo znacznie zwiększyć grono odbiorców. Nie bez powodu mówi się, że opakowanie jest cichym sprzedawcą. Nasz cichy sprzedawca podszepnie klientom dokładnie to, co trzeba, by sięgnęli po Państwa produkt.
*Żródło: TNS OBOP

Wzmocnisz swoją markę

3. Zaufanie to podstawa

Dobre opakowanie budzi w klientach zaufanie i pewność, że wewnątrz znajduje się produkt dobrej jakości. Dlatego producenci nie mogą sobie pozwolić na to, by cały ich wysiłek związany z produkcją doskonałego produktu, jego marketingiem i reklamą poszedł na marne. A jednak zdarza się, że dobre produkty czasem przegrywają z gorszymi. Dzieje się tak wtedy, gdy opakowania nie budzą zaufania u klientów.

Dlatego kładziemy ogromny nacisk na to, by projektowane przez nas opakowania zachęcały klientów, mówiły do nich właściwym językiem, kusiły. Wtedy wiemy, że nasze projekty przyniosą Państwu zysk!

Projekty Etykiet na chemię gospodarczą - Sime

Co możemy dla ciebie zrobić?

Wyróżniające opakowania dla nowych produktów

Wprowadzasz na rynek nowy produkt, dla którego potrzebujesz świetnego opakowania? Takiego, które wzmocni Twoją pozycję na rynku i od razu zwróci uwagę klienta? Opakowania, po które ręka sama sięga? Z przyjemnością zaprojektujemy je dla ciebie.

Projektowanie opakowań

Wszystkie projekty spełniły nasze oczekiwania i przyniosły spodziewany rezultat.
Możemy z powodzeniem polecić studio graficzne Kółko i krzyżyk wszystkim firmom
szukających wartościowych projektantów opakowań.

Piotr Dera
Malborżanka S.J.
właściciel

Refreshing, czyli odświeżenie dotychczasowych opakowań

Każdy produkt po jakimś czasie na rynku wymaga odświeżenia opakowania. Musi ono być zrobione z wyczuciem, przez doświadczony zespół potrafiący sprostać temu wyzwaniu. Zespół, który wie jak dać klientom nowy bodziec do zakupu i wywołać efekt „Wow!”. W Kółko i krzyżyk sprawiamy, że opakowania odzyskują blask, a marki przeżywają drugą młodość.

Spójna seria produktów

Twoje potrzeby nie kończą się na jednym opakowaniu? Chcesz rozszerzyć linię swoich produktów? Dodać nowe smaki, zapachy, czy zastosowania? Zamawiając u nas całą serię produktów możesz zawsze liczyć na atrakcyjne zniżki przy projektowaniu kolejnych opakowań!

Spójna seria produktów
Zawsze dobieramy środki wyrazu odpowiednie do danego projektu

Nowe produkty w dotychczasowej serii

Jeśli potrzebujesz szybko i sprawnie dodać nowy projekt do już istniejącej linii to świetnie trafiłeś. Rozszerzamy już istniejące serie dodając do nich kolejne spójne i estetyczne produkty. Albo tworząc nowe sub brandy, wyraźnie odróżniające się od brandu-matki. Wszystko tak, jak sobie zażyczysz.

Kolejne opakowanie w serii

Ekspresowa, płynna i wsparta ciekawymi pomysłami współpraca godna polecenia!

Joanna Wólczyńska
Kierownik Marki
Novascon Pharmaceuticals

Też tak chcesz? Napisz do nas!
Przykładowe logo produktu na opakowania

Logo produktu

Nie każdy produkt musi mieć własne, niepowtarzalne i ciekawe logo, ale każdemu produktowi takie logo znacznie pomoże zaistnieć w świadomości klienta. Pomyśl tylko o logo Coca-Coli, Pepsi, czy Liptona. Czy marki te mogłyby funkcjonować bez logo? Jasne. Czy odniosłyby równie wielki sukces? Z pewnością nie. Dlatego nie tylko projektujemy logo produktu, ale także tworzymy niebanalne nazwy.

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Świetnie zaprojektowane opakowanie, idealnie dobrana nazwa i logo produktu to nie koniec naszych kompetencji! Potrzebujesz wesprzeć swój produkt dodatkowymi materiałami takimi jak: katalogi, ulotki, roll upy, wobblery, displaye, plakaty etc.? Możesz na nas polegać!

Projekty katalogów opakowań
Ile trwa zaprojektowanie opakowania?

Ile trwa zaprojektowanie opakowania?

Zazwyczaj pierwsze projekty przedstawiamy w ciągu 10 dni roboczych. Zadzwoń lub napisz do nas, a zaczniemy już dzisiaj!

kontakt@kolkikrzyzyk.pl

+48 531 622 899

właśnie ta gumka pozwala nam odrzucać w projektach to, co zbędne

Co otrzymasz w cenie?

Starannie przemyślany projekt opakowania

Starannie przemyślany i zaplanowany projekt. Taki, który nie funkcjonuje w oderwaniu od rynku, lecz jest jego nową, ważną częścią. Nie tworzymy nic na hurra.

Wiemy, że każda minuta poświęcona na analizę projektu to 10 minut zaoszczędzonych na jego wdrażaniu.

Projekty, które otrzymaliśmy stoją na wysokim poziomie. Doceniamy też terminowość i słowność.

Tomasz Bizoń
dyrektor marketingu
Pol-Hun

Też tak chcesz? Napisz do nas!

Kilka różniących się od siebie propozycji do wyboru. Nie za dużo, nie za mało. Dokładnie tyle, byś mógł komfortowo wybrać spośród kilku ciekawych pomysłów, ale nie tyle, byś nad wyborem spędził trzy tygodnie.

Ponieważ szanujemy Twój czas sami dokonujemy wstępnej selekcji pomysłów, pokazując ci tylko te najlepsze.

Różne projekty do wyboru
Wizualizacje opakowań

Projektowanie opakowań to nie wszystko. Niezbędny jest też komplet spójnych, apetycznych wizualizacji, które sprawdzą się w każdych warunkach. Zarówno na stronie internetowej jak i billboardzie. Dzięki nim wszystkie Twoje materiały będą wyglądać spójnie i profesjonalnie.

Jeśli trzeba wykonujemy ich zdjęcia, dokonujemy retuszu, nasycamy kolory. Wszystko po to, by jak najkorzystniej zaprezentować Twój produkt!

Pliki gotowe do druku, przekazanie praw autorskich oraz wsparcie techniczne w kontaktach z drukarnią. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Bez dodatkowych opłat otrzymasz także archiwizację swoich plików na naszych dyskach przez 36 miesięcy!

Zrealizowaliśmy z powodzeniem projekty, które trafiły na rynek i spotkały się z jak najlepszym odbiorem!

Tomasz Łoś
Comec Polska

Poczytaj więcej o projektowaniu opakowań
Poczytaj więcej o projektowaniu opakowań

Tworzenie opakowań to Kółko i krzyżyk!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania opakowań. Lubimy, kiedy tworzone przez nas rzeczy są ładne i funkcjonalne. Właśnie takie są nasze opakowania! Projektowanie to nasze życie, a bogate doświadczenie na rynku potwierdza, że tylko najwyższej klasy opakowania, dopracowane do granic możliwości są w stanie przyciągnąć uwagę klientów. A tym samym przyczynić się do sukcesu komercyjnego Waszych produktów. Fascynuje nas komunikacja mająca miejsce pomiędzy opakowaniem a klientem, dlatego design opakowań to nasza specjalność. Dzięki naszym niekonwencjonalnym pomysłom przyspieszymy sprzedaż Twoich produktów. Opracowaliśmy autorski system projektowania, który pozwala nam tworzyć projekty opakowań jeszcze lepiej spełniające stawiane przed nimi założenia. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że projekty graficzne opakowań nie mają przed nami tajemnic!

Nasze projekty opakowań to przede wszystkim pomysł

Uważamy, że projektowanie opakowań zaczyna się od dobrego pomysłu. Czasami inspiruje nas jedno słowo, obraz, czy idea. Jest to zawsze poprzedzone dokładną analizą potrzeb i wymagań klientów. Projekt opakowania produktu zaczynamy od podstaw. Jeśli nie dysponują Państwo siatką wykrojnika, możemy zaprojektować nawet dokładny kształt pudełka, wraz z przedstawieniem makiety opakowania. Doświadczony projektant opakowań podpowie Państwu jakie są możliwości dotyczące kształtu Państwa opakowania i która z nich sprawdzi się najlepiej. W następnym etapie powstaje grafika na opakowania. Jako jedyni na rynku oferujemy możliwość zamówienia jednej sztuki makiety opakowania, od razu z gotowym wydrukiem oraz proofem kolorystycznym! Dzięki temu oferujemy kompleksowe tworzenie opakowań.

Czyścik - projekty opakowania proszku do prania
Opakowania zup mrożonych Frozana

Grafika na opakowania, czyli dbałość o kolor

Projektowanie graficzne opakowań to przede wszystkim dbałość o odpowiednią kolorystykę. Obojętnie czy potrzebujesz wielu kolorów, czy tylko jednego, musisz mieć pewność, że Twoje projekty opakowań mają dokładnie takie kolory, jakie powinny mieć. Dlatego dbamy o odpowiednie odwzorowanie kolorów dzięki specjalistycznym, profesjonalnym monitorom graficznym, cyklicznej kalibracji i profesjonalnym wzornikom kolorów. W ten sposób mamy pewność, że tworzone przez nas projekty graficzne opakowań będą gotowe do druku dokładnie w takiej formie, jak chcieliśmy. Żaden projekt opakowania nie będzie miał racji bytu bez dobrze dobranych i zastosowanych kolorów, dlatego przywiązujemy tak dużą wagę do tego aspektu. Atrakcyjny design opakowań, jest tym, na co projektant opakowań zwraca szczególną uwagę. Stawiamy na atrakcyjność produktu w oczach klienta. Wiemy, że mając do wyboru tysiące różnych produktów zapakowanych w tysiące różnych opakowań, klient wybierze w pierwszej kolejności to opakowanie, które najbardziej wzbudzi jego zaufanie.

Profesjonalny design opakowań w rozsądnej cenie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Jego wzrok przyciągnie oryginalna, ale nie nachalna kolorystyka, zgrabny kształt opakowania i ogólny design. Reklama może wiele, ale ostatecznie w sklepie sięgamy po produkt. Dlatego projekty opakowań są tak ważne! Projektant opakowań musi więc zadbać o to, żeby opakowanie było atrakcyjne pod wieloma względami: dopasowane do właściwej grupy odbiorców, wypozycjonowane na odpowiednią półkę cenową, eksponujące właściwe cechy produktu. Projektowanie graficzne opakowań to bardzo specjalistyczna dziedzina projektowania graficznego i wymaga ogromnej biegłości i doświadczenia. Wykorzystana na opakowaniu grafika ukierunkowuje zachowania nabywców i wpływa na ich percepcję danego opakowania, wyróżnia produkt na półce oraz na jego pozycjonowanie. Dobre projekty opakowań kształtują percepcję marki i wpływają na jej wartość w oczach klientów. Dlatego tak ważne jest tworzenie opakowań na najwyższym poziomie.