1, 2, 3… SKIN! Opakowania kosmetyków

1 2 3… SKIN! jest nowością na rynku kosmetyków. Opracowaliśmy dla tej marki nazwę, projekt logo, komunikację wizualną, cały product branding obejmujący zarówno projekty opakowań kosmetyków jak i nadruków na torby, ubrania, czy projekty reklam outdoorowych.
Rodzaj projektu:
Branding produktu
Materiały reklamowe
Opakowania
Branża:
Kosmetyki

Kolorowe, odważne opakowania stawiające na wyraziste zdjęcia. Oto wizualna idea, która odróżnia te projekty od konkurencji. Ze względu na grupę docelową (20-35 lat, średnio-zamożna, wykształcona, ciekawa nowości kobieta) mogliśmy pozwolić sobie na odważny dizajn, nieco wyłamując się z mainstreamu. Kluczowe było stworzenie charakterystycznego projektu, który na zatłoczonym rynku będzie widoczny i rozpoznawalny. Projekt cechują 3 charakterystyczne elementy: logo pisane w pionie, wyrazisty kolor tła oraz apetyczne zdjęcie kluczowego składnika. Do tego uzupełniają je dodatkowe informacje rozmieszczone w przemyślany sposób, tak by nie odciągały uwagi od najważniejszych elementów. Projektowanie opakowań na kosmetyki 1,2,3… SKIN! to niejedyna rzecz, którą wykonaliśmy dla tej marki.

agencja opakowania kosmetyków
nowoczesne opakowania kosmetykow
projektowanie opakowan kosmetyki
projekty opakowania kosmetykow
najlepsze opakowania kosmetykow
projektowanie opakowań kosmetyków

Projektowanie logo brandu

Prace obejmowały również projekt logo brandu. Ze względu na specyfikę opakowań zdecydowaliśmy się na logo pionowe. Pozwoliło nam to na podzielenie opakowania w proporcji jeden do dwóch, zostawiając lewą stronę projektu na najważniejsze wyróżniki produktu. Wybraliśmy także bazowe kolory dla każdego z opakowań, łącząc je ze zdjęciami poszczególnych produktów. Zazwyczaj na zasadzie kontrastu. Całość dopełniliśmy brandingiem w postaci rozmaitych materiałów promocyjnych: notesów, toreb, t-shirtów, bluz. W ten sposób zaprojektowaliśmy spójny, atrakcyjny wizerunek marki. I przygotowaliśmy ją do podbijania rynku. Do tego grafiki na media społecznościowe, budujące pozytywny przekaz i wzbudzające ciepłe emocje. Oparte na zdjęciach kobiet o naturalnej, często nietypowej urodzie. W ten sposób podkreśliliśmy, że 1 2 3… SKIN! przeznaczone jest do każdego typu skóry, dla każdej kobiety. Nie musisz być idealna, by skorzystać z naszych produktów. Ale będziesz się czuć idealnie, gdy już ich użyjesz.

logo produktu
logo produktu projektowanie
projekt logo produktu
grafika reklamowa dla kosmetyków

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu opakowania na kosmetyki? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce projekt i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc! Z przyjemnością wprowadzimy Twój produkt na kolejny poziom!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/branding-kosmetykow-bambino-agencja.jpg

  Bambino – branding produktu

  Rodzaj projektu:
  Etykiety
  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/neutrea-projekt-opakowania.jpg

  Neutrea – branding kosmetyków

  Rodzaj projektu:
  Opakowania
  Branża:
  Kosmetyki
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/etykieta-na-mydlo-fresh-miod-i-wanilia.jpg

  Fresh – etykiety na mydło

  Rodzaj projektu:
  Opakowania
  Branża:
  Chemia gospodarcza
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/opakowanie-farmaceutyczne-hepafit-slim-wegafarm.jpg

  Wegafarm – projektowanie opakowań suplementów diety

  Rodzaj projektu:
  Opakowania
  Branża:
  Leki i suplementy diety
  Zobacz projekt