Sime – etykiety na chemię gospodarczą

Sime to marka środków czystości oferowana jako marka własna jednego z naszych klientów, skierowana na rynek francuski i belgijski. Przystępując do prac mieliśmy jasno określone ramy: stworzyć spójną serię etykiet, które od razu będą klarownie pokazywać, do czego służy dany środek czystości.
Rodzaj projektu:
Etykiety
Branża:
Chemia gospodarcza
Dom i ogród

Projektowanie etykiet na chemię gospodarczą mogło z początku wydawać się prostym wyzwaniem. Ale najprostsze wyzwania bywają najtrudniejsze. Ktoś kiedyś powiedział, że najwięcej pracy i myślenia kosztowały projektantów te rzeczy, na które najmniej zwracają uwagę użytkownicy, bo są one niemal niezauważalne. Są niezauważalne właśnie dlatego, że zostały tak dobrze zaprojektowane, że stały się wręcz przezroczyste.

projektowanie etykiet chemii gospodarczej

Tak też czuliśmy się projektując etykiety dla chemii gospodarczej dla marki Sime. Musieliśmy stworzyć szatę graficzną, która nie będzie przesłaniać treści, a jednocześnie zbuduje nam skutecznie całą linię produktów. Dlatego znaleźliśmy dwa główne wyróżniki kluczowe dla tych etykiet – kolor i zdjęcie. Dzięki nim dodatkowy opis, doprecyzowujący przeznaczenie danego produktu, nie jest niezbędny, by wiedzieć co do czego służy. Choć oczywiście jest w tym pomocny. Dlatego też zdecydowaliśmy się ograniczyć ilość informacji na froncie etykiety do najważniejszego minimum – by klienci mogli od razu wychwycić to, co najważniejsze.

W ten sposób powstała linia dziesięciu etykiet, która może być bez problemu rozbudowana w przyszłości. Projektowanie etykiet na chemię gospodarczą Sime to był przemyślane proces, który zaowocował spójną linią produktową.

najlepsze etykiety na chemię gospodarczą
projekty etykiety agencja reklamowa
chemia gospodarcza projektowanie etykiet

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu etykiety? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce temat i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc. Z przyjemnością wprowadzimy Twój produkt na kolejny poziom!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/branding-kosmetykow-bambino-agencja.jpg

  Bambino – branding produktu

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/etykieta-na-mydlo-fresh-miod-i-wanilia.jpg

  Fresh – etykiety na mydło

  Branża:
  Chemia gospodarcza
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/jan-niezbedny-projektowanie-opakowan-agd.jpg

  Jan Niezbędny – projekty opakowań

  Branża:
  Chemia gospodarcza
  Zobacz projekt