Smak Raju - baner projektowanie opakowań
Wafle gofrowe - projekt opakowania

Smak Raju to marka stworzona przez firmę Inter-Styl, która szturmem podbija serca konsumentów i coraz lepiej radzi sobie na rynku, nieustannie zwiększając portfolio produktowe. Z każdym kolejnym produktem coraz mocniej krystalizował się styl marki, aż doszliśmy do tego, co widać poniżej, szczególnie na przykładzie Wafli Gofrowych Bezglutenowych i Wafli do Lodów. 

W przypadku Wafli do Lodów ciekawym rozwiązaniem jest zmiana orientacji jednej z bocznej ścianek. Dzięki takiemu zabiegowi nazwa produktu będzie czytelna także podczas bardziej nietypowej prezentacji na półce. Ze względu na to, że same wafle są podstawą do pysznego deseru, skupiliśmy się na zaprezentowaniu propozycji podania, a nie samego suchego produktu. Dzięki temu opakowania zyskały dużo ciekawych akcentów, a jednocześnie te akcenty nie przysłoniły nam samego produktu.

Zdecydowaliśmy się w tych projektach opakowań na użycie nasyconych, ale nie jaskrawych kolorów oraz typografii o odręcznym charakterze. W ten sposób uzyskaliśmy efekt świeżości i naturalności, co idealnie odpowiada stanowi faktycznemu, ponieważ same wafle składają się tylko z kilku prostych składników.


Wafle do lodów - projekt opakowania

„Doceniamy wysoki poziom przygotowywanych projektów. Szczególnie cenimy jakość i kreatywność. Całą współpracę oceniamy bardzo dobrze. Odczuliśmy zauważalną różnicę w sprzedaży. Dziękujemy za solidną robotę.”

– Janusz Rusnak

właściciel marki Smak Raju
Inter-Styl


Smak Raju - opakowania wafli Bocianków
Smak Raju - opakowania miseczek deserowych waflowych

Spodobały Ci się nasze prace?

KLIKNIJ TUTAJ i zamów bezpłatną wycenę!