Projektowanie etykiet sosów Develey

Zaprojektowaliśmy spójną, street foodową serię czterech etykiet. Temat był o tyle trudny, że litrowe butelki są bardzo praktycznym, ale mało wdzięcznym materiałem. Ich główna wartość nie leży w estetyce lecz funkcjonalności.
Rodzaj projektu:
Opakowania
Branża:
Spożywcze

Czasem ograniczenia mogą pobudzać kreatywność i tak było w tym przypadku. Duże, wyraźne logo Develey Professional buduje rozpoznawalną markę, ale nie jest dominującym elementem etykiety. W przypadku tej etykiety projektowanie rozpoczęliśmy od ustalenia z klientem jaka powinna być hierarchia informacji na etykiecie. Potem przeszliśmy do realizacji jasno wytyczonego planu.

projektowanie etykiet na sosy
projekt logo produktu street food
projektowanie etykiet sosu

Projektowanie etykiet Develey Professional- główne założenia

Ciemne tło łączy wszystkie nasze etykiety. Na nim umieściliśmy apetyczne zdjęcia produktów, podmalowane i odpowiednio dopracowane dla większej apetyczności. Całość uzupełniliśmy czytelną typografią, umożliwiającą łatwe odczytanie nazwy produktu. Na dole każdej etykiety znajduje się kolorowe pole z informacjami na temat ostrości danego sosu oraz orientacyjnej ilości porcji. Całość została uzupełniona znaczkiem Street Food. Jeśli chodzi o te etykiety projektowanie skupiało się w pierwszej kolejności na jasnym rozróżnieniu poszczególnych smaków i znalezieniu kolorów idealnie pasujących do danego rodzaju sosu.

etykiety na produkty spożywcze

Jak sprzedać produkt? Dzięki odpowiedniej etykiecie!

Każdy produkt musi się dobrze pokazać klientom. Odpowiednia szata graficzna Twojego produktu jest kluczowa dla zdobycia zaufania odbiorców i przekonania ich do zakupu. Dlatego w Kółko i krzyżyk przykładamy tak dużą rolę do dobrania właściwych środków wyrazu do obranej przez Ciebie strategii komunikacji. Wiemy, że szata graficzna Twoich opakowań decyduje o być albo nie być Twojego produktu. O tym, czy odniesie sukces, czy też przepadnie wśród konkurencji.

projekty etykiet studio graficzne

Lata doświadczenia

Działamy od 2010 roku. Zaprojektowaliśmy ponad 3 000 opakowań i etykiet. Wiemy jak użyć naszej wiedzy do tego, by pokazać Twoje produkty z jak najlepszej strony. Wierzymy, że dobre produkty zasługują na lepszą sprzedaż. Dlatego od lat pomagamy markom zdobywać rynki i podbijać serca klientów. Wiemy też jak omijać pułapki czyhające na Twoje produkty. Bez względu na ograniczenia technologiczne czy produkcyjne – możesz być spokojny, że projekty, które dla Ciebie stworzymy przyczynią się do wzrostu sprzedaży Twoich produktów.

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu etykiety na produkty spożywcze? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce projekt i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc! Z przyjemnością wprowadzimy Twój produkt na kolejny poziom!

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/b-ro-projektowanie-eko-opakowan.jpg

  B-Ro: branding marki spożywczej

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/projektowanie-etykiet.jpg

  Deli – projektowanie opakowań spożywczych

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/sante-opakowania-spozywcze.jpg

  Sante – opakowania płatków śniadaniowych

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/100-smak-raju-wafle-20.jpg

  Smak Raju – opakowania wafli do lodów

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt