Smak Raju – opakowania wafli do lodów

“Doceniamy wysoki poziom przygotowywanych projektów. Szczególnie cenimy jakość i kreatywność. Całą współpracę oceniamy bardzo dobrze. Odczuliśmy zauważalną różnicę w sprzedaży. Dziękujemy za solidną robotę.” – Janusz Rusnak właściciel marki Smak Raju Inter-Styl
Rodzaj projektu:
Opakowania
Branża:
Spożywcze
projektowanie opakowań na wafle

Projektowanie opakowań słodyczy to słodka robota. Dlatego z przyjemnością projektujemy dla firmy Smak Raju. Jest to marka stworzona przez firmę Inter-Styl, która podbija serca konsumentów i coraz lepiej radzi sobie na rynku, nieustannie zwiększając portfolio produktowe. Z każdym kolejnym produktem coraz mocniej krystalizował się styl marki, aż doszliśmy do tego, co widać poniżej, szczególnie na przykładzie Wafli Gofrowych Bezglutenowych i Wafli do Lodów.

agencja reklamowa opakowania batonów

W przypadku Wafli do Lodów ciekawym rozwiązaniem jest zmiana orientacji jednej z bocznej ścianek. Dzięki takiemu zabiegowi nazwa produktu będzie czytelna także podczas bardziej nietypowej prezentacji na półce. Ze względu na to, że same wafle są podstawą do pysznego deseru, skupiliśmy się na zaprezentowaniu propozycji podania, a nie samego suchego produktu. Dzięki temu opakowania zyskały dużo ciekawych akcentów, a jednocześnie te akcenty nie przysłoniły nam samego produktu.

agencja opakowania slodyczy

Zdecydowaliśmy się w tych projektach opakowań na użycie nasyconych, ale nie jaskrawych kolorów oraz typografii o odręcznym charakterze. W ten sposób uzyskaliśmy efekt świeżości i naturalności, co idealnie odpowiada stanowi faktycznemu, ponieważ same wafle składają się tylko z kilku prostych składników.

projekt opakowania wafli

Zróbmy razem coś dobrego!

Zamów bezpłatną wycenę.

Kontakt

Potrzebujesz projektu opakowania dla swojego produktu? Nic prostszego! Napisz do nas, opisz pokrótce projekt i swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możemy Ci pomóc! Z przyjemnością wyniesiemy Twój produkt na wyższy poziom.Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

  Podobne projekty

  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/b-ro-projektowanie-eko-opakowan.jpg

  B-Ro: branding marki spożywczej

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/projektowanie-etykiet.jpg

  Deli – projektowanie opakowań spożywczych

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/sante-opakowania-spozywcze.jpg

  Sante – opakowania płatków śniadaniowych

  Branża:
  Dziecięce
  Zobacz projekt
  https://kolkoikrzyzyk.pl/app/uploads/2023/02/etykiety-projektowanie-brand-design-lodz-develey.jpg

  Projektowanie etykiet sosów Develey

  Branża:
  Spożywcze
  Zobacz projekt